GÜNDEM

Tarım Kredi Market çıldırdı! Kavun, karpuz, tost peyniri, kaşar, toz şeker, sıvı yağ, aşurelik ürünlerde indirim bugün başladı! TKM 9 Ağustos 2022 indirimleri

Tarım Kredi Market 9 Ağustos 2022 indirimli ürünlerini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar buyurdu. Kaliteli ve hesaplı ürünleri ile özellikle ekonomik kriz ve hayat pahalılığı sürecinde tüketicilerin yanında olan Tarım Kredi Kooperatif Market Bugün de onlarca ürünü uygun fiyatlı olarak sizlerle buluşturuyor. TKM 9 Ağustos 2022 indirimleri haberimizde sizleri bekliyor…

Tarım Kredi Market çıldırdı! Kavun, karpuz, tost peyniri, kaşar, toz şeker, sıvı yağ, aşurelik ürünlerde indirim bugün başladı! TKM 9 Ağustos 2022 indirimleri. Tarım Kredi Kooperatifi Market indirimleri son dönemlerde tüketiciler arasında bir hayli Trend indirimler arasına girdi. Çünkü diğer büyük market zincirlerine oranla Tarım Kredi marketlerinde neredeyse yarı fiyatına temel Gıda ürünleri satışı yapılıyor. Son dönemlerde artan Hayat pahalılığı içerisinde fiyatı fahiş derecede yükselen ayçiçek yağı bile Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde neredeyse yarı fiyatına satılıyor. Ayçiçek yağı, toz şeker, tuvalet kağıdı, kağıt havlu, peynir, çay virgüllü 31 gün mercimek gibi ürünleri de Tarım Kredi marketlerinden çok daha hesaplı fiyatlarla satın almak mümkün.

Tarım Kredi Market 9 Ağustos 2022 indirimli ürünleri de bugün sosyal medya üzerinden duyuruldu. Twitter hesabından konu ile ilgili bir paylaşım yapan Tarım Kredi Market zincirleri, aşure gününe özel indirimlerin yanı sıra şu anda Tarlalarda da hasadı başlamış olan Kavun karpuz gibi ürünlerde büyük indirim olacağını açıkladı. Özellikle süt ve süt ürünlerinin fiyatları nedeniyle vatandaşlar alışveriş yapmakta güçlük çekerken Tarım Kredi marketlerde peynirde indirime giriyor. TKM 9 Ağustos 2022 indirimli fiyat listesi ve detaylar haberimizin devamında sizleri bekliyor.

TARIM KREDİ MARKET 9 AĞUSTOS 2022 İNDİRİMLERİ

Twitter hesabından bir duyuru yayınlayan Tarım Kredi Kooperatifi Market zincirleri dünya kavun Günü’ne özel olarak bugün kavunda indirim olduğunu bildirdi. Yapılan açıklamada kavun fiyatları 7,90 TL’ye kadar düşürüldü. kilogram değil Kavun başına bu fiyat uygulanacak. Elbette sadece kavun fiyatlarında değil Tarım Kredi Kooperatifi marketlerde bugün Tüm ürünlerde büyük indirim sizleri bekliyor. TKM 9 Ağustos 2027 indirim kataloğu içerisinde Torku dilimli tost peyniri 350 gram 39,95 TL, Torku dilimli Burger peyniri 350 gram 39,95 TL fiyatı ile satışta olacak.

TARIM KREDİ MARKETE BUGÜN HANGİ ÜRÜNLER GELECEK?

Tarım Kredi Market 9 Ağustos 2022 indirimleri Elbette bunlarla da sınırlı değil. Çünkü aşure gününe özel indirimler Geçtiğimiz günlerde başlamıştı, bugün de devam ediyor.  Aşurelik ürün indirimlerine ek olarak Tarım Kredi marketlerde 5 litre ayçiçek yağı 135 TL, Sofia 24’lü parfümlü tuvalet kağıdı 88,90 TL, Vücuda 50 gram Eski kaşar peyniri 29,90 TL fiyatı ile sizlerle buluşmayı bekliyor. Tarım Kredi market ürünleri Bugün gün boyunca indirimde olacak. Ancak ürünlerin stoklarla sınırlı olduğunu unutmamak ve elinizi çabuk tutmak gerekiyor.

Başa dön tuşu