GÜNDEM

Tarım Kredi Market Ekim ayının son indirimini duyurdu! Ayçiçek yağı, toz şeker, yumurta, Kırmızı et, beyaz et şok fiyata!

Tarım Kredi Market yeni indirim kampanyalarını duyurdu. 31 Ekim’e kadar geçerli olacak kampanya kapsamında Ayçiçek yağı, toz şeker, yumurta ve kırmızı et şok fiyata satılacak.

Tarım Kredi Kooperatifi marketleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı üzerine Ağustos ayında büyük indirime girmişti. Enflasyonla mücadele kapsamında ekonomik ve farklı fiyatlarla tüketicilerin Tarım Kredi Kooperatif marketlerde dönemsel indirimlerde devam ediyor. Tarım Kredi marketten bugün yapılan açıklamada 31 Ekim tarihine kadar geçerli olacak yeni fiyat listesi duyuruldu. Tarım Kredi market yeni indirimleri arasında Ayçiçek yağı, toz şeker, yumurta, kırmızı et, beyaz et gibi ürünler bulunuyor.

Tarım Kredi Kooperatif Market birçok temel Gıda ürününü ve ekonomik fiyatlarla tüketicilere sunmaya devam ediyor. Tarım Kredi Kooperatifi marketlerde ay sonuna özel olarak hazırlanan yeni indirimli fiyat listesi belli oldu. Tarım Kredi Market yeni indirimleri ile ilgili de bir son dakika açıklaması yaptı. Ünlü market zincirinden yapılan açıklamaya göre yayınlanan indirim listesi 31 Ekim 2022 tarihine kadar geçerli olacak. Tarım Kredi Market 25 Ekim 2022 indirimli fiyat listesi haberimizde…

TARIM KREDİ MARKET HAFTANIN İNDİRİMLERİ BELLİ OLDU

Tarım Kredi Kooperatifi marketlerde bu hafta geçerli olacak indirimli fiyat listesi belli oldu. Tüm temel Gıda ürünleri ve temel ihtiyaç ürünleri hesaplı fiyatları ile raflarda yerini almaya hazırlanıyor. Tarım Kredi marketin yeni indirimleri söyle;

Familia Tuvalet Kağıdı 32 Rulo: 125,90 TL

Familia Havlu Kağıt 12 Rulo: 82,90 TL

Peros Matik Çamaşır Deterjanı Renkliler/Beyazlar 7 Kg: 99,90 TL

Perwoll Yenileme Onarım Siyahlar/Renkliler 2 Litre: 47,90 TL

Elit Yüzel Temizleyiciler 1500 Ml: 10,90 TL

Yetiş Yumuşatıcılar: 32,90 TL

Sleepy Extra Çocuk Bezleri: 79,95 TL

Elit Sıvı Bulaşık Deterjanı 4000 Ml: 45,90 TL

Elit Sıvı Bulaşık Deterjanı 750 Ml: 10,90 TL

Bioblas Şampuanlar 360 Ml: 29,90 TL

Elit Sıvı Sabun 750 Ml: 10,90 TL

Duru Banyo Sabunu Klasik/Lavanta 4’lü 600 Gram: 34,90 TL

TARIM KREDİ MARKET AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARI

Tarım Kredi Kooperatif Market zincirlerinde tarım kredi ve TMO markalı ayçiçek yağı fiyatları da indirimli olarak sizlerle buluşmaya devam ediyor. Hesaplı ve kaliteli alışveriş yapmak isteyenler Tarım Kredi marketlerde 5 litre ayçiçek yağını 135 TL fiyatı ile satın alabilir.

Başa dön tuşu