GÜNDEM

TEB ile Türkiye Emekliler Derneği anlaştı! Emekliye ödenecek rakam rekor seviyeye çıktı: 10.500 TL koşulsuz ödeme verilecek

Emekli maaş promosyonu için hala anlaşma yapmaya emekliler bekleyin! TEB ile Türkiye Emekliler Derneği protokol imzaladı. Emekliye ödenecek nakit promosyon tutarı artırıldı.

Bankalar emekli maaş promosyonu konusunda yarısını sürdürürken yeni bir haber daha geldi. Türkiye Emekliler Derneği başkanı Kazım Ergün bizzat yeni promosyon rakamlarına duyurdu. Emekliye promosyon konusunda Türkiye Emekliler Derneği ve TEB arasında protokol imzalandı. yapılan anlaşma ile birlikte SSK, BAĞ-KUR emeklisi ve memur emeklisi vatandaşları ödenen promosyon rakamlarında da artışa gidildi. Aynı zamanda yeni rakamlardan dul ve yetim aylığı alanlarda faydalanabiliyor. Başvuru süreci hala devam ediyor ve son başvuru tarihi de belli oldu. peki TEB Emekliye ne kadar promosyon verecek?

Bankalar Eylül ayı emekli maaş promosyonu konusunda rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor. Özellikle özel bankalar arasında başlayan bu büyük rekabet en çok emeklinin işine yarıyor. Rakamlar her geçen gün artarken başvuru sureleri de uzatıldı. Üstelik Türkiye Emekliler Derneği ve Türkiye Ekonomi Bankası Arasında yeni bir protokolde yapıldı. yapılan yeni anlaşma ile birlikte TEB emekliye nakit promosyon tutarını 8 bin liraya çıkardı. karşılıksız ve koşulsuz olarak 8000 TL nakit promosyon ödemesi yapan Türkiye Ekonomi Bankası, ek olarak da emekli vatandaşlara bir yakınını getirmeleri durumunda kişi başı 250 TL ödeme yapıyor. toplam 10 kişi ile sınırlı olan referans kampanyasında alınacak toplam tutar ise 2500 oluyor. yani Türkiye Ekonomi Bankası emeklilere toplam 10.500 TL nakit promosyon ödemesi yapıyor.

TEB ANLAŞMA İLE RAKAMLARI ARTTIRDI

Türkiye Emekliler Derneği ve TEB arasında yapılan protokol doğrultusunda emekli vatan maaşları ödenecek olan promosyon tutarında artış yapıldı. Ağustos ayında 7500 TL nakit promosyon ödemesi yapan tek Eylül ayında Yeni Bir anlaşmaya imza atarak bu tutarı 8.000 TL’ye çıkardı. Yani Türkiye Ekonomi Bankası’nın emekliye ödeyeceği yeni rakam koşulsuz ve şartsız 8000 TL emekli promosyonu olacak. Buna ek olarak Türkiye Ekonomi Bankası referans kampanyasına da devam ediyor. emekli yakınını davet edenlere kişi başı 250 TL promosyon veren TEB, toplam 10 kişi için 2500 TL promosyon ödemesi yapıyor. Türkiye Ekonomi Bankası toplamda emekli vatandaşlar için 10.500 TL koşulsuz şartsız promosyon fırsatı sağlıyor.

BAŞVURULAR 30 EYLÜL’E KADAR UZATILDI

Yapılan yeni protokol sonrasında Türkiye Ekonomi Bankası promosyon başvurularının süresini de uzattı. Nakit promosyon almak isteyenler 30 Eylül tarihine kadar TEB şubelerine giderek başvuru işlemlerini tamamlayabilir. Nakit promosyon başvurusunu yapan emekliler 3 gün içerisinde hesaplarına yatan promosyon tutarına ATM’den alabiliyor. SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi emeklilerin yanı sıra dul ve yetim aylığı alanlarda Maaş promosyonu fırsatından faydalanabiliyor. Türkiye Ekonomi Bankası emekli maaş promosyonu konusunda ekstra bir koşul istemiyor.

Başa dön tuşu