GÜNDEM

TEB, Yapı Kredi, Akbank, ING, Ziraat, Vakıf ve HalkBank peş peşe açıkladı! Başvuru süresi uzatıldı, promosyon yarışında yeni dönem!

Emekli maaş promosyonunda yeni dönem başlıyor! TEB, Yapı Kredi, Akbank, ING, Ziraat, Vakıf ve HalkBank son dakika duyurusu!

TEB, Yapı Kredi, Akbank, ING, Ziraat, Vakıf ve HalkBank son dakika emekli maaş promosyonu açıklaması! Bankaların promosyon yarışında başvuru süresi uzatıldı. Kamu bankalarının da dahil olması ile birlikte emekli maaş promosyonu da yeni dönem başladı.

Milyonlarca emekli için bankaların Maaş promosyonu yarışı Ağustos ayında hat safhaya çıkmıştı. emeklileri kapabilmek için adeta muslukları sonuna kadar açan bankalar arasında uçuşan promosyon rakamları Eylül ayında bir nebze de olsa geri çekildi. Ancak Eylül ayı için emekli vatandaşlara yeni müjdeler peş peşe geldi. çünkü kamu bankaları kaybettikleri müşterileri geri kazanmak için promosyon rekabetine giriyor. Kamu bankalarının tekrar yarışa dahil olması ile birlikte emekli maaş promosyonu başvuru süresi uzatıldı. Üstelik rakamlar da artıyor. Yani emekli maaş promosyonu da yepyeni bir süreç başlıyor.

Emekli promosyon kampanyaları özellikle Ağustos ayında çok konuşulmuştu. Çünkü bankalar arasında büyük bir rekabet oluştu. Emekliyi maaş müşterisi yapmayı arzu eden bankalar neredeyse Kesenin ağzını sonuna kadar açtı. Ancak Eylül ayının gelmesi ile birlikte bazı bankalar Maaş promosyonu tutarlarında geri adım atmaya başlamıştı. Ancak bu gerileme çok uzun sürmedi. Çünkü kulislerde kamu bankaları olan Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halk Bankası’nın promosyon yarışına dahil olacağı konuşulmaya başlandı. Bu haberle birlikte özel bankalarda yeniden promosyon rekabeti için devreye girdi. özel Bankaların emekli müşterilerine ödeyeceği nakit promosyon tutarlarında artış yapıldı ve başvuru süresi uzatıldı. Peki, en yüksek maaş promosyonunu hangi banka veriyor? Emekliye en yüksek promosyon veren bankalar hangileri? TEB, Yapı Kredi, Akbank, ING, Ziraat, Vakıf ve HalkBank emekli promosyonu son dakika gelişmeleri…

EMEKLİYE EN YÜKSEK PROMOSYON VEREN BANKALAR EYLÜL 2022

Türkiye’de 14 milyon emekli bulunuyor. Emeklilerin büyük çoğunluğu ağustos ayına kadar maaşlarını kamu bankalarından alıyordu. Ancak kamu bankalarının promosyonu yarısında Sessiz kalması sonrasında emeklilerde tercihlerini değiştirmeye başladı. emekli promosyonu veren bankalar arasında özellikle TEB, Yapı Kredi, ING Bank yüksek promosyon ödemeleri ile öne çıktı. Akbank’ta emekliye yüksek promosyon veren bankalar dan biri oldu. Şu anda güncel olarak emeklilere ödenen promosyon rakamları özel bankalar arasında 6000 TL ile 11 bin TL arasında değişiyor. emekliye en yüksek promosyon fırsatı TEB tek tarafından sağlanıyor. Türkiye Ekonomi Bankası emekliye 11 bin liraya varan promosyon fırsatı sunuyor.

ZİRAAT BANKASI VAKIFBANK VE HALKBANK RAKAMLARI AÇIKLAYACAK

Ancak kulislere düşen bomba gibi bir iddia sonrasında promosyon rekabetinde yarış daha da kızışacak gibi görünüyor. Çünkü henüz rakamlarını açıklamayan Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank devreye giriyor. emekli müşterilerinin büyük çoğunluğunu kaptıran bankalar müşterilerine geri kazanmak üzere yeni promosyon rakamlarını açıklamaya hazırlanıyor. Üstelik kulislerde dolaşan iddialara göre bu bankalar emekli promosyonunda 15.000 lira gibi rakamlar sunacak. Yani kaybettikleri müşterileri geri kazanmaya hazırlanan kamu bankaları emekli için kesenin ağzını açacak.

EMEKLİ PROMOSYONU BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI

Kamu bankalarının devreye girmesi ile birlikte emekli promosyonu başvuru süreleri de uzatıldı. Şu anda 31 Ekim 2022 tarihine kadar birçok bankanın Maaş promosyonu başvuruları devam ediyor. Ancak tabii ki rakamların güncellenmesi ile birlikte bu tarih Aralık sonuna kadar çekilebilir. Yani Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank’ın da promosyon yarışına dahil olması ile birlikte emekliler için daha büyük bir rekabet olacak gibi görünüyor.

Başa dön tuşu