GÜNDEM

TEB’den 8 bin TL ek ödeme! Emekli ile dul ve yetime karşılıksız veriliyor, ATM’den alabilirsiniz

Emekli ile dul ve yetime müjde! TEB 8 bin TL ek ödeme veriyor. Başvurudan 3 gün sonra ATM’den alabilirsiniz.

TEB, resmi internet sitesi üzerinden yeni açıklama yayınladı. Emekli aylığı ile dul ve yetim aylığı alanlar başvuru yapabiliyor. Tam 8 bin TL karşılıksız ve geri ödemesiz nakit var. Başvuruyu takip eden 3 gün içinde ATM’den kullanabilirsiniz. Başvuru şartları da netleşti. Yapmanız gereken sadece tek bir şey var. İşte TEB 8 bin TL maaş promosyonu için şartlar…

SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi için TEB’den büyük promosyon fırsatı başladı. Maaşını taşıyan emekliye verdiği taahhüt doğrultusunda TEB’den nakit promosyon ödemesi yapılıyor.   Türkiye Ekonomi Bankası konu ile ilgili resmi internet sitesinden de detaylı bilgilendirme yaptı. maaşını taşıyan ve 3 yıl kalma tabiri veren emeklilere 8000 TL emekli promosyon verilirken emekli Tanıdıklarını da bankaya davet edenlere kişi başı 250 TL promosyon fırsatı sağlıyor. 36 aylık taahhüt karşılığında TEB emekli maaşı promosyonu almak mümkün.

BAŞVURU ŞARTLARI BELLİ OLDU

TEB emekli maaş promosyonu fırsatından faydalanmak için emekli maaşınızı ya da dul ve yetim aylığınızın taşımak ve 36 ay boyunca bankaya taahhüt vermek gerekiyor. en az 2 adet otomatik ödeme talimatı da isteyen TEB, Sadece maaşını taşıyana promosyon almak isteyenlere 8000 TL fırsatı sunarken aynı zamanda yakınını bankaya getiren emeklilere 250 TL Ek ödül imkanı veriyor. Ek ödül geldi referans kampanyası 2 kişi ile sınırlı toplamda 500 TL ödeme yapılıyor.

Türkiye Ekonomi Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada kampanyanın 1 Eylül 2022 tarihinden 30 Eylül 2022 tarihine kadar geçerli olduğu ifade edildi. Otomatik fatura ödeme talimatı vermeyen emeklilerin promosyondan faydalanamayacağı da belirtildi.

TEB NE KADAR EMEKLİ PROMOSYONU VERİYOR?

Emekli maaş promosyonu almak isteyenlerin maaşını taşımaları ve 36 ay boyunca bankadan almayı taahhüt etmeleri karşılığında ödenecek promosyon tutarları da belli oldu. TEB’in resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada tablo şu şekilde oldu;

Maaş Bandı        Nakit     Promosyon        Ek Promosyon  Toplam Promosyon

0-1.499 TL           500 TL          5.000 TL               5.500 TL

1.500-2.499 TL  625 TL   6.125 TL               6.750 TL

2.500 TL ve üzeri              750 TL   7.250 TL               8.000 TL

Türkiye Ekonomi Bankası yaptığı açıklamada kampanya döneminde verilecek olan promosyonun 36 aylık taahhütnameye ek olarak 2 adet otomatik ödeme talimatı verilmesi halinde hesaba yatacağı bildirildi. ödeme talimatı verilen faturanın 2 adedini altına düşmesi durumunda ek promosyon iade alınacak.

EMEKLİYE ÖZEL AVANTAJLAR

Türkiye Ekonomi Bankası emekli maaş promosyonu ödemelerinin yanında emekli özel farklı avantajlar da sağlıyor. CepteTeb müşterisi olanlar mobil üzerinden Emekli maaşım bölümünden kolaylıkla işlem yapabilecek. TEB Bonus kredi kartı kullanan emekliler yılda 4500 liraya varan Bonus kazanma imkanı bulacak. Emeklilere özel avantajlı sigorta paketleri sunulacak. Emekli maaş müşterilerine gelir belgesiz indirimli faiz oranları ile kredi verilecek. Avantajı günlük faiz oranları ile marifetli hesapta birikim yapma imkanı sunulacak. Ayrıca TEB müşterisi olan emekliler çağrı merkezi cepte Teb mobil uygulama ve bireysel internet şubesi üzerinden yaptığı havale eft ve fast işlemlerine masraf ödemeyecek. ATM’ler da yapacağınız 6500 TL’ye kadar işlemler masrafsız olacak. Emekli maaş müşterileri Çağrı merkezinde ayrıcalıklı olacak. Aidatız kredi kartı kullanma imkanı sağlanacak.

Başa dön tuşu