GÜNDEM

TEB’den emekliye 8.000 TL ek ödeme! 31 Ekim tarihine kadar başvuru yapın

TEB’den emekliye karşılıksız ve geri ödemesiz nakit para verilecek. 31 Ekim’e kadar başvuru yapan emekliler 8 bin TL maddi destek alacak. Bu fırsat kaçmaz.

Emekliler için Ekim ayının son düzlüğünde promosyon fırsatları sürüyor. bankalar Ekim ayının sonuna kadar promosyon tekniklerini uzatma kararı aldı. Emekliye promosyon ödemesi ne uzatan bankalardan biri de TEB oldu. Türkiye Ekonomi Bankası 31 Ekim 2022 tarihine kadar başvuru yapan emeklilere ne kadar ödeyeceğini de açıkladı. TEB emekli promosyon başvuru şartları ve merak edilenler haberimizde…

TEB’den emekliye 8.000 TL ek ödeme! 31 Ekim tarihine kadar başvuru yapın. SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi emekliler için bankaların promosyon fırsatları hız kesmeden devam ediyor. emekliye maaş promosyon ödemesinde ekim ayı fırsatları içinde artık son 6 gün kaldı. Türkiye Ekonomi Bankası da bugün bir açıklama yaparak 6 gün içinde başvuru yapan emeklilere binlerce lira ek ödeme yapılacağını söyledi notla karşılıksız ve geri ödemesiz olarak verilecek olan emekli maaş promosyonu ödemelerinde tek bir şart var mı yoksa maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü veren tüm emekliler ödemeden faydalanacak. Emekli maaş promosyonu almak isteyen milyonlarca emekli banka şubelerinden ya da mobil bankacılık hizmetleri üzerinden işlem yapabilecek. TEB emekli promosyon fırsatları ile ilgili merak edilen tüm detaylar haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

TEB KARŞILIKSIZ 8000 TL ÖDEME YAPACAK

Milyonlarca emekli tarafından yakından takip edilen maaş promosyon ödemeleri Ekim ayında da devam ediyor. tüm emekliler başvuru yaparak özel bankaların ve kamu bankalarının sağladığı promosyon fırsatlarını değerlendire biliyor. Türkiye Ekonomi Bankası daha önce yaptığı açıklamada promosyon fırsatlarının 31 Ağustos 2022 tarihinde sona ereceğini açıklamıştı. Ancak yeni alınan kararla birlikte TEB emekli promosyonu Ekim ayının sonuna kadar uzatıldı. Yani Ekim ayının sonuna kadar başvuru yapan tüm emekliler Türkiye Ekonomi Bankası’ndan 8000 TL karşılıksız ödeme alma şansına sahip olacak.

BAŞVURULAR İNTERNETTEN DE YAPILIYOR

Türkiye Ekonomi Bankası emekli maaş promosyonu ödemesi için sürecinin devam ettiğini duyurdu. başvuru yapmak isteyen emekliler başvuru işlemlerini banka şubelerine giderek yapabilecekleri gibi aynı zamanda mobil bankacılık hizmetleri üzerinden de başvuru yapabilecekler. Emekliler başvuru sırasında TC kimlik kartlarını götürmek zorunda. Bunun dışında emeklilerden başvuru için herhangi bir ekstra şartı aranmıyor.

FATURA ÖDEME TALİMATI VERENE EKSTRA ÖDEME VAR

Diğer yandan Türkiye Ekonomi Bankası tarafından fatura ödeme talimatı veren emeklilere ekstra ödeme de yapılıyor. Aynı zamanda referans kampanyası kapsamında da emekli vatandaşlara binlerce lira ödeme veriliyor. Yani Türkiye Ekonomi Bankası’nın Maaş promosyonu 8000 TL net Rakam olarak veriliyor ancak diğer koşulları da yerine getirenler ek ödeme alabiliyor.

TEB emekli maaş promosyonu ödemesinden faydalanmak istiyorsanız belirlenen başvuru ücretini kaçırmadan en yakın banka şubesi üzerinden ya da online bankacılık hizmetleri üzerinden başvurunuzu yapmayı unutmayın.

Başa dön tuşu