MEDYA

TikTok fenomeni Mika Raun şok etti! Cinsel ilişki anlarını alelade paylaştı, dindar sevgili bu işe ne diyecek!

TikTok fenomeni Mika Raun artık durdurulamıyor. Sosyal medya hesabından sık sık ahlaksız paylaşımlar yapan TikTok fenomeni bu defa da maskeli biriyle cinsel ilişkiye girdiği anları açık seçik paylaştı.

TikTok isimli platformunun hayatımıza kattığı fenomenlerden olan Mika Raun sosyal medya hesabından sınırları zorlamaya devam ediyor. Yaptığı her Açıklama ile olay yaratan TikTok fenomeni bu defa öyle bir video paylaştı ki herkesin ağzı açık kaldı. Daha önce sevgilisinin çok Dindar olduğunu söyleyen ancak cinsel hayatına dair her şeyi sosyal medya üzerinden anlatan Fenomen isim bu defa çok ileri gitti. Mika Raun, maskeli biri ile ilişkiye girdiği anları Instagram hesabından yayınladı.

Sosyal medyanın hayatımıza kattığı fenomenler her geçen gün artmaya devam ederken onlar arasında çok konuşulan isimler de bulunuyor. O isimlerden biri de TikTok fenomeni Mika Raun. TikTok’ta yayınladığı videolarla çok konuşulan ünlü isim Şimdi de Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde yaptığı bir soru cevap etkinliğinde kendisine gelen sorulara yanıt veren ünlü TikTok fenomeni, sevgilisi ile cinsel hayatını açıkça anlatmıştı. Bu defa sadece anlatmakla yetinmedi gösterdi. Ancak cinsel ilişkiye girdiği kişi dindar sevgilisi değil başka birisiydi.

SEVGİLİSİNİN ÇOK DİNDAR OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ

TikTok fenomeni Mika Raun geçtiğimiz günlerde katıldığı bir YouTube kanalında sevgilisi ile olan ilişkisine ilişkin açıklamalarda bulunmuştu. Sevgilisinin çok Dindar olduğunu ve Beş vakit namaz kıldığını belirten TikTok fenomeni, kendisini görünce Ayetel Kürsi okuduğunu söyleyerek dikkat çekmişti. Sosyal medya hesabından sık sık paylaşım yapan ve soru-cevap etkinlikleri ile de dikkat çeken ünlü sosyal medya fenomeni cinsel hayatına dair sorulan bir soruya ise nefes almaya vaktim olmuyor yanıtını vermişti. Bunun da bugün yaptığı paylaşımla kanıtladı.

CİNSEL İLİŞKİYE GİRDİĞİ ANLARI PAYLAŞTI

Yaptığı her şeyle sınırları zorlamaya devam eden TikTok fenomeni Mika Raun, bu defa çizgiyi aştı. Instagram hesabında yine soru cevap etkinliği yapan sosyal medya fenomeni bu defa maskeli bir kişi ile cinsel ilişkiye girdiği anları Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaştı. O anları görenler büyük şaşkınlık yaşarken görüntülerin Ayan Beyan ortada olması izle takipçilerine hayrete düşürdü. kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturan olay sonrasında ünlü TikTok fenomenine tepki yağdı. Dindar sevgilinin bu işe ne diyeceği ise merak konusu oldu.

Başa dön tuşu