MEDYA

TikTok fenomeni Mika Raun, yarı çıplak pozu ve file çorabı ile sosyal medyayı çalkaladı

TikTok fenomeni Mika Raun geçtiğimiz aylarda 2,5 milyon TL’ye yaptırdığı cinsiyet değiştirme Operasyonu ile Gündem olmuştu. Sosyal medya paylaşımları ile sık sık adından söz ettiren Mika Raun bu defa da yarı çıplak pozu ile sosyal medyaya damga vurdu.

TikTok fenomeni Mika Raun her geçen gün yeni bir olayla gündeme gelmeyi başarıyor. Geçtiğimiz aylarda geçirdiği cinsiyet değiştirme Operasyonu ile iki buçuk milyon lira ödeyen TikTok fenomeni Armağan Çağlayan’ın YouTube programında ise aylık giderinin 50 bin TL olduğunu söyleyerek şaşkınlık yaratmıştı.

Çok sayıda estetik operasyon geçiren ve adeta Bambaşka Biri haline dönüşen Mika Can Raun, son olarak göğüs ve kalça estetiği yaptırdığı iddiaları ile gündeme gelmişti. Ünlü TikTok fenomeni bu defa da sosyal medya paylaşımları ile gündemde. Zaman zaman sosyal medya hesabından yaptığı itiraflarla mide bulandıran Mika Can Raun, Şimdi de yarı çıplak tozu ile adeta sosyal medyaya bomba gibi düştü.

FİLELİ ÇORAP VE İÇ ÇAMAŞIRLI POZUNU PAYLAŞTI

Geçirdiği cinsiyet değiştirme operasyonu sonrası değişimi ile dikkatleri üzerine toplayan Mika Raun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da sık sık konuşuluyor. Ünlü sosyal medya fenomeni bu defa File çorap ve iç çamaşırlı pozunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Neredeyse yarı çıplak pozunu sosyal medyada yayınlayan TikTok fenomeni kısa sürede Gündem olmayı başardı. Sosyal medya kullanıcıları da Mika Raun’un fotoğrafına çok sayıda yorum yazdı. Hatta bazı kullanıcılar “bilmesem kadın zannederdim” yorumunu yaptı.

TİKTOK FENOMENİ MİKA CAN RAUN KİMDİR?

Sosyal medyada paylaşımları ile sık sık Gündem olan TikTok fenomeni Mika Can Raun hayatı da merak ediliyor. Aslan Şanlıurfalı olan Mika Raun Büyükada’da yaşıyor. Marmara Üniversitesi’nde senaryo yazarlığı eğitimi alan Raun şiir yazarı. Sosyal medyada “Para insanı değiştirir mi?” başlıklı bir video yayınlayan mi Kara un o dönem ciddi bir eleştiri almıştı. Hemen ardından da cinsiyet değiştirme Operasyonu ile gündeme gelmişti nokta Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir YouTube programında cinsiyet değiştirme operasyonuna ilişkin açıklamalarda bulunan Mika, Türkiye’de olmadığı için 2,5 milyon lira ödediğini söylemişti.  Ünlü sosyal medya fenomeni Armağan Çağlayan’ın programında ise aylık giderinin 50.000 TL olduğunu açıklamıştı.

Başa dön tuşu