GÜNDEM

TMO çıldırdı! TMO Ayçiçek Yağı Pet 5 lt 4 Adet PttAVM’de ŞOK fiyata düştü, stoklar tükenmeden yetişin!

TMO’dan çılgın ayçiçek yağı kampanyası geldi. Bir süredir PttAVM ile iş birliği içinde olan Toprak Mahsülleri Ofisi, son dönemlerde vatandaştan gelen talebe yanıt verdi ve ayçiçek yağı fiyatlarını düşürdü. TMO Ayçiçek Yağı Pet 5 lt 4 Adet şok fiyata PttAVM’de.

TMO çılgın fiyatları duyurdu. PttAVM ile Işbirliği yapan Toprak Mahsulleri Ofisi ayçiçek yağı fiyatlarını resmen dibe çekti. Üstelik de 5 litre 4’lü ayçiçek yağı paketi neredeyse Diyar marketlerin yarı fiyatına satılıyor. Ancak ürünler stoklarla sınırlı yani yetişenler alıyor. Sadece TMO 5 L ayçiçek yağı değil, tüm ürünlerde indirim var. Peki, PttAVM’de TMO 5L Ayçiçek Yağı, TMO 10L Ayçiçek Yağı, Trakya Birlik ayçiçek yağı Birgül Komili ayçiçek yağı fiyatları ne kadar oldu?

Toprak Mahsulleri Ofisi, son dönemlerde adeta bir market gibi çalışıyor ve vatandaşlara ucuz ayçiçek yağı imkanı sağlıyor. TMO ayçiçek yağı fiyatları her geçen gün Düşmeye devam ederken özellikle PTT AVM tarafından yapılan kampanyalarla daha da uygun fiyata geliyor. PTT AVM’de bugün itibarıyla ayçiçek yağı fiyatları bir kez daha düştü. Üstelik de çoklu alımlarda daha büyük indirim fırsatı tüketicileri bekliyor. Ancak baştan söyleyelim PTT AVM de satışa sunulan ayçiçek yağları stoklarla sınırlı. Yani yetişen alıyor, TMO ayçiçek yağı indiriminde indirimli ürünler kapanın elinde kalıyor. Peki, TMO 5L Ayçiçek Yağı fiyatı ne kadar?

PTTAVM AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARI 7 EYLÜL 2022

Devletin kurumlarından olan PTT geçtiğimiz yıllarda vatandaşlara uygun fiyatlı Ürün satışı yapabilmek için PTT AVM uygulamasını başlatmıştı. Özellikle ayçiçek yağı fiyatlarının artması sonrasında vatandaşların ekonomik fiyatlarla ayçiçek yağı satışı yapan PTT AVM’ye ilgisi son derece yüksek oldu. PTT AVM daha çok Toprak Mahsulleri Ofisi tarafından üretilen ayçiçek yağlarının satışını yapsa da birçok markada da kampanya bulmak mümkün. PttAVM TMO Ayçiçek Yağı Pet 5 lt fiyatları ve diğer ayçiçek yağı fiyatları şöyle:

TMO Ayçiçek Yağı Pet 5 lt x 4 Adet: 540 TL

TMO 5 LT ayçiçek yağı pet: 245,60 TL

Tarım Kredi ayçiçek yağı teneke 18 litre 759 TL

Trakya Birlik ayçiçek yağı 5 lt x 4 Adet: 896,21 TL

Komili ayçiçek yağı 4 litre pet x 4 Adet: 748,14 TL

Biryağ 18 litre teneke ayçiçek yağı 649 TL

ÜRÜNLER STOKLARLA SINIRLI

PTT AVM de satışa sunulan ayçiçek yağı ürünleri stoklarla sınırlı olarak satışa çıkıyor. Özellikle TMO 5 litre ayçiçek yağı kampanyasına yoğun ilgi gösteriliyor. Bu sebeple ayçiçek yağı almak isteyen vatandaşların elini çabuk tutması gerekiyor. Ekonomik fiyatlarla satışı yapan ürünlere yetişmek istiyorsanız elinizi çabuk tutun, çünkü kapış kapış giden ürünler kampanya duyurulur duyulmaz tükeniyor.

Başa dön tuşu