GENEL

Tokat’ta cebindeki son parayla kazı kazan alan Dursun Koçyiğit 2 milyon lira kazandı

Tokat’ta cebinde kalan son 30 TL ile kazı kazan kuponu alan 49 yaşındaki işçi emeklisi Dursun Koçyiğit, büyük ikramiyenin sahibi oldu. 2 milyon liranın kendisine çıktığına inanamayan Koçyiğit, ikramiye ile oğluna bir iş yeri açıp evlendirerek babalık görevini yapacağını söyledi. Dursun Koçyiğit’e çıkan büyük ikramiye sosyal medyada da gündem oldu. Cebinde kalan son 30 TL ile kazı kazan kuponu alan ve 2 milyon liranın sahibi olan Koçyiğit ile ilgili çok sayıda paylaşım yapıldı.

Türkiye, Tokat’ta cebindeki son 30 TL ile kazı kazan kuponu alan ve 2 milyon lira değerindeki büyük ikramiyenin sahibi olan Dursun Koçyiğit’i konuşuyor. Markete giren ve cebinde kalan son 30 TL ile önce sigara almak isteyen daha sonra kazı kazan kuponu alan Koçyiğit, büyük ikramiyeyi kazandı. ‘Nasipse çıkar dedim ve oynadım’ ifadelerine yer veren Koçyiğit, kendisine çıkan para ile yapacaklarını da anlattı.

CEBİNDEKİ SON PARASIYLA KUPON ALDI

Tokat’ta ikamet eden evli ve 2 çocuk babası olan işçi emeklisi Dursun Koçyiğit, Cumhuriyet Meydanı’nda yer alan şans oyunları bayisine gitti. Buradan cebinde kalan son 30 lirasıyla kazı kazan kuponu satın aldı ve 2 milyon liralık ikramiye kazandı. Önce kazıdığı kuponu bayiye teyit ettirerek ikramiyeyi kazandığından emin olan Koçyiğit, büyük bir mutluluk yaşadı.

OYNAYIP OYNAMAMA KONUSUNDA KARARSIZ KALMIŞ

İlk önce ikramiyenin kendisine çıktığına inanamadığını söyleyen Koçyiğit, ‘Hemen büfe görevlisinin yanına koştum. O da makineye okutunca öğrendik. Ben devamlı oynamıyordum. Arada sırada oynarım. En son cebimde 30 lira param vardı. Onunla da sigara alacaktım. Büfede oynayıp oynamama konusunda kararsız kaldım. Nasipse çıkar dedim ve oynadım.’ dedi.

‘BABALIK GÖREVİMİ YAPARIM’

Büyük ikramiyeyi kazandığı için çok mutlu olduğunu aynı zamanda da heyecanlı olduğunu söyleyen Koçyiğit, kazandığı ikramiye ile yapacaklarını da anlattı. İkramiye ile oğluna bir iş yeri açacağını söyleyen Dursun Koçyiğit, ‘Oğluma bir iş yeri açar, evlendiririm. Arabasını alırım. Babalık görevimi yaparım.’ dedi.

 

Başa dön tuşu