MEDYA

Toprak ile Fidan dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Torak ile Fidan dizisi ile ilgili merak edilen detaylar araştırılıyor. 31 Ekim 2022 Pazartesi gününden itibaren yayın hayatına başlayan ve hafta içi her gün Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan yeni günlük dizinin konusu ve oyuncu kadrosuyla ilgili merak edilenlere yanıt aranıyor. Yayınlanan tanıtımlarıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yeni dizinin ilk bölümü de izleyiciyi ekrana kilitledi.

Yeni günlük dizi Toprak ile Fidan ile ilgili araştırmalar sürüyor. Henüz yayın hayatına başlaman tanıtımlarıyla tüm ilgiyi üzerine çekmeyi başaran dizinin ilk bölümü görücüye çıktı. Hafta içi her gün ekrana gelecek olan dizinin ilk bölümü izleyiciden tam not alırken aynı zamanda merak uyandırdı. Peki, Star TV Toprak ile Fidan dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Toprak ile Fidan dizisi konusu ne? Toprak ile Fidan nerede çekiliyor? Toprak ile Fidan hangi gün, saat kaçta yayınlanıyor? İşte tüm merak edilenler…

TOPRAK İLE FİDAN KONUSU

Geçirdiği trafik kazasından sonra tam 5 yıl komada kalan Toprak, uyandığında ise hiçbir şey hatırlamaz. Kendi hayatıyla ilgili yalnızca kendisine anlatılanları bilen ve hafızasında yaşamına dair hiçbir iz kalmayan Toprak, hakkında anlatılanlara rağmen bazı şeyleri yerine oturtamaz. Anne Keriman, Toprak’ı nişanlısı olduğunu söylediği Aydan’la evlenmeye zorlar. 5 yıl önce eşini ve çocuğunu kaybeden Fidan ise hasta babası ve üvey annesi ile birlikte yaşamını sürdürmektedir. Keriman’ın uzun yıllardır hizmetlisi olan Halide ise tüm gerçekleri bilen iki kişiden biridir. Ancak Halide artık suçluluk duygusunu bastıramaz ve bildiği tüm gerçekleri anlatmak için Toprak’la birlikte Fidan’ın yanına gider. Fidan’a saldıran Ercan’ı gören Toprak, hemen araya girer ve Fidan’ı kurtarır. Fidan ise ölen eşine çok benzeyen Toprak’ın kim olduğunu anlayamaz fakat Toprak’a ve oğlu Burak’a karşı içinde farklı bir bağ hisseder. Ercan’ın ise hastaneye kaldırılan Fidan’ın peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Ercan, Fidan’ın kendisine ‘Evet’ demesi için yeni planlar yapmaya başlar.

TOPRAK İLE FİDAN DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Toprak ile Fidan dizisinin oyuncu kadrosunda, Hazal Adıyaman, Osman Aydın, Hilal Tüfekçi, Asuman Bora, Burcu Kirman, Kağan Arpacı, Burak Tunç, Gürol Güngör, Yalçın Özkan, Ece Tunç, Jülide Güven, Zerrin Aksu, Hüseyin Bul, Deniz Tanfener, Gülşah Yavuz, Hülya Aslan, Tutku Damla Aygan, Ali Gülce ve Naz Aktaş yer alıyor.

TOPRAK İLE FİDAN DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Toprak ile Fidan dizisinin çekimleri İstanbul’da gerçekleşiyor. Toprak ile Fidan dizisindeki bahçeli konak da İstanbul’da yer alıyor.

Başa dön tuşu