SİYASET

Trafik kazası geçiren Binali Yıldırım’ın hastanedeki fotoğrafı paylaşıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Azerbaycan programında kendisine eşlik edenler arasında olan AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ile AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım’ın içinde bulunduğu araç kaza yapmıştı. Azerbaycan’da trafik kazası geçiren Yıldırım ve Ayrım’ın sağlık durumlarının iyi olduğu bilgisi paylaşıldı. Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, hastanede kontrol altında tutulan Binali Yıldırım’ı ziyaret etti. Aliyev’in ziyareti esnasında çekilen fotoğraflar paylaşıldı.

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ile AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım’ın içinde olduğu araç Cebrayıl’den dönüşü sırasında virajı alamayarak kaza yapmıştı. Dün akşam Azerbaycan’da meydana gelen kazanın ardından Yıldırım ve Ayrım’ın sağlık durumlarının iyi olduğu bilgisine yer verilmişti. Aliyev’in Yıldırım’ı ziyareti sırasında çekilen fotoğraflarda Binali Yıldırım’ın başının ve kolunun sarılı olduğu görüldü.

DÖNÜŞ YOLUNDA TRAFİK KAZASI GEÇİRDİLER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Azerbaycan gezisine eşlik eden ve Erdoğan’la birlikte Zengilan Uluslararası Havalimanı’nın açılışına katılan AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ile AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım’ı taşıyan araç dün akşam Cebrayıl’den dönüşte virajı alamayarak kaza yaptı. Kaza anında hava yastıkları açıldığı öğrenilen araçtan çıkarılan Yıldırım ve Ayrım, olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı.

SAĞLIK DURUMLARI İYİ

Kazanın ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Binali Yıldırım, ‘Azerbaycan seyahatimiz sırasında bir trafik kazası geçirdik. Allah’a şükürler olsun ki durumumuz iyi. Tedbir amaçlı hastanede kontrol altındayız. Dua eden, geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ediyorum.’ dedi.

HASTANEDEKİ FOTOĞRAFI PAYLAŞILDI

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, dün akşam kaza geçiren AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ile AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım’ı hastanede ziyaret etti. Aliyev’in ziyareti sırasında çekilen fotoğraflarda Yıldırım’ın başının ve kolunun sarılı olduğu görüldü.

AMBULANS UÇAKLA TÜRKİYE’YE DÖNECEKLER

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’ten Yıldırım ve Ayrım’ın son durumuyla ilgili bir açıklama geldi. Sözcü Çelik, ‘Geçmiş olsun dileklerini ileten herkese çok teşekkür ediyoruz. Genel Başkanvekilimiz Sayın Binali Yıldırım’ın, İstanbul Milletvekilimiz Sayın Şamil Ayrım’ın ve koruma arkadaşımız Oğuzhan’ın sağlık durumları şükür iyi. Ambulans uçakla Türkiye’ye döneceğiz.’ bilgilendirmesini yaptı.

 

Başa dön tuşu