MEDYA

Tuğba Ekinci Birce Akalay’a öfke kustu: Buna mı mermiler sekecek?

Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol, yakın arkadaşı Birce Akalay’ın sosyal medya hesabından paylaştıüğı bir fotoğrafına yaptığı yorumla gündeme gelmişti. Hem yakın arkadaş hem de rol arkadaşı olan iki ünlü oyuncunun arasındaki dostluk magazin dünyasında parmakla gösterilirken Çelikkol, arkadaşının paylaştığı fotoğrafa, ‘Mermiler seksin bu alemde teksin’ yorumunda bulunmuştu. Çelikkol’un bu yorumunu gören Tuğba Ekinci ise Birce Akalay’a adeta öfke kustu.

İbrahim Çelikkol’un Birce Akalay’ın fotoğrafının altına yaptığı yoruma karşılık olay yaratan bir paylaşım yapan Tuğba Ekinci, Birce Akalay’ı hedef aldı ve ‘Buna mı mermiler sekecek? Bundan seken mermi sıkanın kafasına gelir’ ifadelerini kullandı. Magazin gündemine bomba gibi düşen bu çıkışın ardından gözler Birce Akalay’ın vereceği yanıta çevrildi.

‘MERMİLER SEKSİN BU ALEMDE TEKSİN’

Ünlü oyuncu Birce Akalay, ticarete atılmış ve kendi takı koleksiyonunu çıkarmıştı. Kendi takıları için modellik yapan ve kameralar karşısına geçerek ürünleriyle poz veren Akalay’a en büyük destek rol arkadaşı ve yakın dostu İbrahim Çelikkol’dan geldi. Arkadaşının fotoğrafının altına ‘Mermiler seksin bu alemde teksin’ yorumunu yapan Çelikkol’un bu yorumu çok konuşulmuştu.

TUĞBA EKİNCİ’DEN BİRCE AKALAY ÇIKIŞI

İbrahim Çelikkol’un Birce Akalay’ın fotoğrafına yaptığı yorumu gören ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci’den Akalay’a yönelik olay yaratan bir çıkış geldi. Çelikkol’un yorumuna karşılık Birce Akalay’ın fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Ekinci, ‘Buna mı mermiler sekecek? Buna seken mermi sıkanın kafasına gelir’ çıkışıyla magazin manşetlerine bomba gibi düştü. Birce Akalay’dan kendisi hakkında yorum yapan Tuğba Ekinci’ye henüz bir yanıt gelmedi.

Başa dön tuşu