TEKNOLOJİ

Türk Telekom internet kullanıcılarına kötü haber! Tarife ücretlerine kallavi zam geliyor

Evinde internet kullananlara kötü haber! Türk Telekom, resmi açıklama yaptı, tarife ücretlerine zam geliyor. Türk Telekom zamlı tarife ücretleri 1 Aralık’tan itibaren geçerli olacak. Zam oranı ise fena…

Türk Telekom internet kullanıcılarına kötü haber! Tarife ücretlerine kallavi zam geliyor. Türk Telekom, son olarak geçtiğimiz nisan ayında tarife ücretlerine zam yapmıştı. Yüzde 67 oranında artış yapan Türk Telekom Yapılan bu zamların üzerinden daha çok süre geçmeden yeni zam haberi verdi. Evinde Türk Telekom internet kullananlar bu haber sonrası adeta yıkılacak. Çünkü Türk Telekom ücret tarifelerine bir kez daha zam geliyor. Yapılan resmi duyuruya göre 1 Aralık 2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Türk Telekom tarife ücretleri fena artacak.

75 TL ARTIŞ OLACAK

Türk Telekom’un 1 Aralık 2022 tarihinden itibaren geçerli olacak ücret artışı 75 TL’yi bulacak. Yani şu an mevcut faturalara 75 TL’ye Varan ekleme yapılmış olacak. Türk Telekom konu ile ilgili resmi açıklamada yayınladığı firmadan yapılan açıklamada Şu ifadeler kullanıldı;

“1 Aralık 2022 tarihinden itibaren ile geçerli olmak üzere internet paket ücretleri, tek seferlik tarife ücretleri ve Statik IP paket ücretlerinde fiyat düzenlemesi yapılacaktır. Kampanyalara katılım sağlamış, taahhütleri devam eden müşterilerimiz ve 1 Aralık 2022’ye kadar kampanyalara katılım yoluyla Türk Telekom abonesi olacak müşterilerimiz taahhütleri süresince internet paket ve Statik Ip paket fiyat değişikliğinden etkilenmeyecektir. Taahhüt süresi bitiminden sonra müşterilerimizin mevcut paketleri güncel tarife ücreti üzerinden ücretlendirilecektir.”

1 ARALIK’TAN İTİBAREN YANSIYACAK

Türk Telekom’un zamlı internet paketleri 1 Aralık 2022 tarihinden itibaren geçerli olacak. Türk Telekom internet kullanıcıları bu haber sonrası şaşkına döndü. Çünkü Türk Telekom tarife ücret zammı son olarak nisan ayında yapılmıştı. Çok geçmeden yeniden zam yapılması kullanıcıları İsyan ettirdi.

Başa dön tuşu