MEDYA

Uğur Akkuş’un eski eşi Gonca Derin’den Ebru Şallı’ya olay gönderme: Müge Anlı’ya çıkmamaya bak

Eşi Uğur Akkuş’tan şiddet gördüğü iddialarıyla gündeme gelen ünlü manken Ebru Şallı, şiddet iddialarını kesin bir dille yalanlamıştı. Şallı’nın İstanbul’da araç içerisinde eşi Uğur Akkuş’tan şiddet gördüğü iddia edilmiş ancak Şallı ve Akkuş bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını söylemişti. Ortaya çıkan görgü tanıkları ise şiddet olayının gerçek olduğunu savundu. Tartışmalar devam ederken Uğur Akkuş’un eski eşi Gonca Derin’den olay yaratan bir gönderme geldi.

Daha önce eski eşinden şiddet gördüğünü iddia eden Gonca Derin, sosyal medyada yaptığı paylaşımla magazin manşetlerinin en üst sıralarında kendisine yer buldu. Ebru Şallı ve eşi Uğur Akkuş arasındaki şiddet iddialarının gündemden düşmediği günlerde bomba bir paylaşım yapan Derin, ‘Magazin gazetecilerini suçlamayı bırak, Müge Anlı’ya çıkmamaya bak.’ ifadelerini kullandı.

ŞİDDET İDDİALARINI YALANLADILAR

Ünlü manken Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş’tan şiddet gördüğü iddiaları günlerdir magazin manşetlerinden düşmüyor. İddialara göre Şallı, İstanbul’da araç içerisinde eşinin şiddetine uğradı ve kendisi için ambulans çağrıldı. Şiddet iddiaları bu yönde konuşulmaya devam ederken Şallı ve Akkuş çifti geçtiğimiz günlerde yaptıkları açıklamayla bu iddiaların tümünü yalanladı ve magazincileri suçladı.

GÖRGÜ TANIKLARI ORTAYA ÇIKTI

Çiftten şiddet iddialarına kesin bir dille yalanlama gelirken ortaya çıkan görgü tanıkları şiddet olayının doğru olduğunu savundu. Şiddet iddialarıyla ilgili konuşan bir görgü tanığı ise olaya şahit olduğunu öne sürdü ve tüm iddiaların gerçek olduğunu belirtti.

ESKİ EŞİNİN PAYLAŞIMI OLAY OLDU

Günlerdir magazinin gündeminden düşmeyen şiddet iddiaları tartışılmaya devam ederken Uğur Akkuş’un eski eşi Gonca Derin’den çok konuşulacak bir gönderme geldi. Daha önce eski eşinden şiddet gördüğünü iddia eden Derin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ‘Magazin gazetecilerini suçlamayı bırak, Müge Anlı’ya çıkmamaya bak. Bu arada Müge Anlı candır o başka.’ ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu