GÜNDEM

Vakıfbank 1 gün kala duyurdu! Kasım ayı maaş promosyonu rakamları güncellendi

Vakıfbank’tan Kasım ay öncesi Maaş promosyonu miktarına güncelleme geldi. bir gün kala promosyon rakamlarını değiştiren Vakıfbank emekliye binlerce lira ödemeye hazırlanıyor.

Vakıfbank 1 gün kala duyurdu! Kasım ayı maaş promosyonu rakamları güncellendi. VakıfBank emekli maaş promosyonu ödemelerinde süre uzatıldı. Kasım ayına bir gün kala duyuru yapan VakıfBank, emekli müşterilerine binlerce lira Maaş promosyonu ödemesi yapacağını bildirdi. Maaş promosyonu başvuruları Vakıfbank şubelerinden yapılacak. Emeklilerin TC kimlik kartı ile şubeye giderek 3 yıllık taahhüt vermesi yeterli olacak.

Vakıftan SGK ile yaptığı Yeni anlaşma sonrasında kasım ayı maaş promosyon ücretlerine güncelleme yaptı. Bankadan yapılan duyuruya göre, Kasım ayından itibaren maaşını taşıyan ve Vakıfbank müşterisi olan emekliler binlerce lira ödeme alacak. Promosyon yarışına dahil olmaya karar veren Vakıfbank, hem süreyi uzattı hem de eski promosyon miktarlarını değiştirdi. Ayrıca Vakıfbank müşterisi olan emeklilere düşük faizli kredi başta olmak üzere birçok farklı avantaj da sağlanacak.

VAKIFBANK PROMOSYON ÜCRETLERİNİ GÜNCELLEDİ

Vakıfbank, SGK ile yaptığı görüşmelerin ardından yeni promosyon ücretlerini duyurdu. Kasım ayına bir gün kala açıklama yapan Vakıfbank Birgül 1 Kasım 2022 tarihinden itibaren maaşını taşıyan emekliye binlerce lira Ödeme yapacak. VakıfBank’ın arayacağı en yüksek maaş promosyonunu 15.000 TL olduğu öğrenildi. Banka Bu güncelleme öncesinde emeklilere en yüksek 750 TL Maaş promosyonu ödemesi yapıyordu. Bu sebeple Vakıfbank’ın müşteri kaybı da son derece yüksek olmuştu.

3 YILLIK PEŞİN ÖDEME YAPILACAK

Vakıfbank’tan yapılan resmi duyuruya göre maaşını taşıyan ve Vakıfbank müşterisi olan emeklilere 3 yıllık promosyon ücreti peşin olarak ödenecek. Emeklilerin ödemeden faydalanabilmek için maaşlarını VakıfBank’a taşımaları ve 3 yıl boyunca buradan alma taahhüdü vermeleri gerekiyor. Maaş taşıma işlemleri için emeklilerin TC kimlik kartı ile birlikte en yakın Vakıfbank şubesine gitmeleri yeterli olacak.

YENİ SÖZLEŞME İMZALANDI

Sosyal Güvenlik Kurumu ve Vakıfbank Arasında yeni sözleşme imzalandı. En son 2022 yılında yapılan sözleşme güncellenirken yeni sözleşme 1 Kasım 2022 tarihinden itibaren geçerli olacak. Yani Vakıfbank tarafından emeklilere ödenecek olan 5000 TL Maaş promosyonu 1 Kasım tarihinden itibaren hesaplara geçmeye başlayacak. Emekliler Pazartesi gününden itibaren Vakıfbank şubelerine giderek maaş taşıma işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Başa dön tuşu