GÜNDEM

Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası 1 Kasım promosyon güncellemesi! Başvuru ekranı bugün 09.00’da açıldı!

1 Kasım Ziraat, Vakıfbank, Halkbank maaş promosyonu güncellemesi merakla bekleniyor. Yeni emekli promosyonu için başvuru ekranı bu sabah açıldı.

Vakıfbank, Halkbank, Ziraat Bankası 1 Kasım promosyon güncellemesi! Başvuru ekranı bugün 09.00’da açıldı! Kamu bankalarının Maaş promosyonu güncellemesi milyonlarca emekli tarafından yakından takip ediliyor. SGK’nın bankaları ile yaptığı anlaşma bugün itibariyle geçerliliğine başladı. Emekliler özellikle kamu bankalarının nasıl bir düzenleme yapacağını merak ediyor ve yakından takip ediyordu. Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank bu sabah itibariyle yeni rakamlarını duyurdu. Peki, 1 Kasım Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank emekli promosyonu yattı mı? Kamu bankalarının güncel promosyon ücretleri ne kadar oldu?

Milyonlarca emekli için bankaların maaş promosyon ücretleri özellikle ekonomik kriz sürecinde büyük önem taşıyor. emekliler rahat bir nefes alabilmek hayatlarını daha kolay devam ettirebilmek adına en yüksek promosyon veren bankalar araştırıyor. Temmuz ayından bu yana özel bankalar arasında devam eden büyük bir promosyon rekabeti var. Ancak kamu bankaları bu yarıştan birazcık uzak kaldı. Nihayet 1 Kasım tarihi geldi ve SGK bankalarla sözleşmesini yeniledi. artık kamu bankaları da promosyon rekabetine dahil oldu. bugün itibariyle kamu bankalarının emekli promosyon ücretleri değişti. Peki, 1 Kasım kamu bankalarının emekli maaş promosyonları yattı mı? 1 Kasım Ziraat Bankası, VakıfBank Halkbank emekli promosyonu ne kadar oldu?

ÜÇ KAMU BANKASI PROMOSYONU GÜNCELLEDİ

1 Kasım 2022 günü itibariyle SGK’nın banka ile yaptığı yeni promosyon anlaşması başladı. Kamu bankaları da Bugün itibarıyla yeni rakamları üzerinden promosyon ödemesi yapmaya başladı. bildiğiniz üzere SGK taban promosyon olarak 5000 TL rakamını belirlemişti. Yani artık Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank’ta taban ücret üzerinden promosyon ödemesi yapacak. başvuru yapan emekliler maaşlarını kamu bankalarına taşımaları halinde promosyon fırsatından faydalanacak.

BAŞVURU EKRANI AÇILDI

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank için yeni promosyon başvuruları başladı. Bu sabah itibarıyla bankaların başvuru ekranı açıldı. kamu bankalarından promosyon almak isteyenler banka şubelerine giderek ya da internet bankacılığı hizmetleri üzerinden başvuru işlemlerini yapabilecek. 3500 TL ve üstü emekli maaşı alan herkes başvuru yapabilirken hala promosyon sözleşmesi devam edenlerde başvuru işlemlerini yaparak ödemeden faydalanabilecek.

Ayrıca kamu bankalarının promosyon fırsatlarından emeklilerin yanı sıra dul ve yetim aylığı alanlarda yararlanıyor. Yani emeklilerin hak sahipleri de başvuru yaparak emekli maaş promosyonu alabiliyor. promosyon başvuruları 31 Kasım 2022 tarihine kadar devam edecek.

Başa dön tuşu