GÜNDEM

Vakıfbank’ın Kasım ayı emekli maaş promosyonu ödemeleri belli oldu!

Vakıfbank’tan beklenen açıklama geldi. kasım ayı emekli maaş promosyon ödemeleri güncellendi. Vakıfbank emekliye rekor ek ödeme yapacak.

Milyonlarca emekliye ödenecek olan emekli maaş promosyonu ile ilgili araştırmalar devam ediyor. Bildiğiniz üzere emekli maaş promosyon ödemeleri Kasım ayına kadar uzatılmıştı. Kamu bankalarının ne kadar Maaş promosyonu vereceğim Merak ediliyor ve heyecanla bekleniyordu. Vakıfbank’tan kasım ayı Maaş promosyonu ödemelerine ilişkin ilk açıklama geldi.

VakıfBank’ın emekli maaş promosyon ödemeleri ile ilgili açıklamaları emekliler tarafından merakla bekleniyordu. Kasım ayında promosyonda tüm dengeler değişirken VakıfBank’ın ödeyeceği rakam Nihayet ortaya çıktı. Yapılan açıklamada emekli maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü emeklilere verilecek net rakamlar paylaşıldı. Peki, Vakıfbank Emekliye ne kadar Maaş promosyonu verecek? Kasım ayı emekli promosyonu ne kadar olacak? VakıfBank emekli maaş promosyonu ile ilgili merak edilenler haberimizde…

EMEKLİ MAAŞINA GÖRE PROMOSYON ÖDENECEK

Vakıfbank tarafından yapılan son dakika açıklamasında promosyon ödemelerinin emekli maaşına göre değişeceği bildirildi. Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yapılan düzenleme ile birlikte Kasım ayında değişecek olan promosyon ödemeleri zamlı olarak hesaplara yatacak. VakıfBank’ın şu an için vereceği taban emekli maaş promosyonu 5000 TL oldu. Çünkü Sosyal Güvenlik Kurumu bankalarla anlaşma yapmış ve Maaş promosyonu nazam yapmaya karar vermişti.

Yüksek emekli promosyonu almak isteyen aynı zamanda kamu bankalarının sunduğu düşük faizli kredi ayrıcalıklarından faydalanmak isteyen herkes VakıfBank’ın kampanyasını değerlendirerek ödemeden yararlanabilecek.

VAKIFBANK EMEKLİ PROMOSYON BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

VakıfBank’ın emekli maaş promosyon ödemeleri Kasım ayından itibaren değişecek nokta başvuru yapmak isteyenler en yakın Vakıfbank şubesine giderek ya da Online ve mobil bankacılık hizmetleri üzerinden başvuru işlemlerini tamamlayabilecek. Emekli maaşını taşıyacak olan SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi emeklilerinin dul ve yetim aylığı alanlarda promosyon fırsatından faydalanabilecek.  promosyon ödemeleri 3 yıllık olarak tek seferde yapılacak.

Diğer yandan VakıfBank emekli müşterileri için özel fırsatlar da tutuyor ona özellikle bankanın düşük faizli emekli kredisi kampanyaları çok popüler. Bu kampanyaları değerlendiren emekliler binlerce lira kredi kullanabilecek. 36 ay vade seçenekleri ile kredi almak için Vakıfbank müşterisi olabilirsiniz.

Başa dön tuşu