GÜNDEM

VakıfBank’tan açıklama geldi! Emekli promosyonu güncellendi mi? Vakıf Bank ne kadar promosyon veriyor

Vakıfbank emekli promosyonu güncellendi mi? Resmi açıklama az önce yapıldı. Vakıfbank ne kadar emekli maaş promosyonu veriyor?

VakıfBank emekli maaş promosyonu açıklamaları Milyonlar Cemiyeti tarafından yakından takip ediliyor. özel bankaların emeklilere yönelik verdiği promosyon rakamlarında artış sürerken Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank hala sessiz. Ancak sessizliğini bozan ilk banka VakıfBank oldu. Peki VakıfBank emekli promosyon ücreti olarak ne kadar ödüyor? VakıfBank emekli banka promosyonu tutarı güncellendi mi?

Emeklilere yönelik promosyon ücreti ödemelerinde özel bankalar arasında rekabet ve kesmeden sürerken kamu bankalarının bu konuda sessizliği emekliyi kızdırıyor. Öyle ki özel bankalara rakamlar 10 bin liraya kadar yükseldi ancak kamu bankaları bu konuda hala bir güncelleme yapmadı. Milyonlarca emekli müşterisi bulunan devlet bankalarının sessizliğe bürünmesi herkeste merak uyandırdı. Bu konuda sessizliğini bozan ilk kamu bankası ise Vakıfbank oldu. Peki Vakıfbank ne kadar emekli promosyon ücreti veriyor? Vakıfbank promosyon ücreti güncellendi mi? İşte Vakıfbank’ın son dakika promosyon ücreti açıklaması…

VAKIFBANK SON DAKİKA PROMOSYON AÇIKLAMASI

Kamu bankalarından biri olan Vakıfbank Milyonlarca emekli müşterisi için beklenen açıklamayı yaptı. Vakıfbank’tan yapılan son dakika açıklamasında Yeni bir rakam güncellemesi gelmedi. banka, 3500 TL ve üstü maaş alan ve maaşını VakıfBank’a taşıyarak 3 yıl boyunca buradan alma taahhüdü veren emekliye 750 TL maaş promosyon ödüyor. VakıfBank’ın yaptığı bu açıklama sonrasında emekli miktarlar Akın Akın bir yer bankaları tercih etmeye başladı. çünkü kamu bankalarının ödediği maaş promosyon ücreti diğer bankaların yanında devede kulak kalıyor.

EMEKLİYİ KIZDIRAN AÇIKLAMA

Vakıfbank tarafından yapılan Maaş promosyonu açıklaması SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi vatandaşları oldukça sinirlendirdi. 3 yıllık taahhüt karşılığında diğer bankalar 10.000 liranın üzerinde promosyon verirken devlet bankası olan Vakıfbank 750 lira ödüyor. Bu sebeple de emekli müşteriler tek tek Başka bankaları tercih ediyor. Özellikle son 1 aylık süreç içerisinde kamu bankalarının Maaş promosyonu sebebiyle müşteri kaybı oldukça yüksek. Zaten geçtiğimiz günlerde de bu sebeple Cumhurbaşkanı Erdoğan kamu bankalarına talimat vermişti. Ancak bu talimata rağmen kamu bankaları hala emekli maaş promosyonu konusunda rakamlarını güncellenmedi.

15 BİN TL OLACAĞI İDDİA EDİLİYORDU

Hatta Geçtiğimiz günlerde kamu bankalarının 15 Eylül tarihi itibariyle maaş promosyonunu 15 bin liraya çıkaracağı ve promosyon rekabetinin daha da artacağı konuşuluyordu. Fakat emekli için kamu bankalarından yapılan herhangi bir açıklama yok. Kamu Kurum ve kuruluşlarında çalışanlar için promosyon rakamları güncellendi ancak emekliler için hala olduğu yerde sayıyor.

Başa dön tuşu