GÜNDEM

Vakıfbank’tan Düşük Faizli Tüketici Kredisi! Hemen Başvurun 50000 TL Alın

Vakıfbank, bireysel tüketici kredisi kampanyasında uygulanan faiz oranlarını düşürdüğünü duyurdu. Vakıfbank, yakın zamanda yaptığı kampanya duyurusu ile birlikte bireysel tüketici kredisinden yararlanmak isteyenler için faiz oranlarını düşürdüğünü resmi olarak paylaştı. Peki kredi başvurusu nasıl yapılır? Başvuru koşulları neler? Detaylar haberimizin devamında sizlerle…

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yaparak katılabilir, ihtiyacınız olan nakiti anında elde edebilirsiniz. Katılmak isteyen müşteriler, banka tarafından belirlenen koşullara uygun olmaları halinde bu krediden yararlanabilecekler. Kredi kampanyasına yapacağınız başvurunun ardından 5 dakika içerisinde kredi sonucunuz tarafınıza bildirilecektir. Onaylanan krediler, belirtilen hesaplara kısa bir süre içerisinde aktarılacak ve aynı gün içerisinde kullanabileceksiniz.

Vakıfbank Bireysel Tüketici Kredisi Faizi Düştü!

Vakıfbank, gerçekleştirdiği ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında özellikle banka kredi koşullarını sağlayan tüm vatandaşlara onay veriyor. Kredi başvurusuna onay verilen müşterilere hemen aynı gün içerisinde kredi ödemeleri gerçekleştiriliyor. Kredi kullanmaya uygun olan, başvurusu olumlu sonuçlanan müşteriler kısa bir süre içerisinde kredi ödemesini alacak ve kullanmaya başlayabilecek.

En düşük faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanabileceğiniz bu kampanya için başvuruda bulunacak tüm müşterilere belirtilen kredi koşullarını sağlamaları halinde kredi kullandırılacak. Vakıfbank resmi internet adresi üzerinden yapmış olduğu açıklamanın ardından, başvuru yaparak kredi kullanmak isteyen müşterilerin başvurularının 5 dakika içerisinde sonuçlanacağını ve olumlu sonuçlanan vatandaşların kredilerinin anında hesaplara aktarılacağı ifade edildi.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Vakıfbank tarafından sunulan bu krediye başvuru yapmak için cep telefonunuzdan sms ile işlemlerinizi rahat bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Cep telefonunuzun kısa mesaj kısmına aralarında boşluk bırakarak KREDI yazdıktan sonra T.C. kimlik numaranızı yazarak sonrasında doğum tarihinizi ve boşluk bıraktıktan sonra aylık gelirinizi de yazarak bu mesajı 5724 numarasına göndererek başvurunuzu şubeye gitmeden evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bireysel tüketici kredisi başvurusu yapmak için Vakıfbank resmi internet adresi üzerinden, mobil bankacılık sisteminden, Vakıfbank müşteri hizmetlerinden ya da bizzat size en yakın Vakıfbank şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank üzerinden kredi kullanmak isteyen müşterilerin yapacakları başvuru sonucunda koşullara uygun olan ve kredi kullanmaya uygun bulunan kişilere aynı gün içerisinde talep ettiği kredi ödenmektedir. Sizlerde Vakıfbank resmi sayfası üzerinden bireysel tüketici kredisi ve daha pek çok kalemde sunulan kredilere yönelik ayrıntılara erişim sağlayabilirsiniz.

Başa dön tuşu