GÜNDEM

Vakıfbank’tan emekliye Kasım ayı müjdesi! 30 Kasım’a kadar başvuru yapana 5000 TL ödeme yapılacak

Vakıfbank rakamlarını güncelledi, süreyi uzattı. Resmi açıklama geldi, başvuru yapana 31 Kasım’a kadar 5000 TL ödeme yapılacak.

Vakıfbank’tan emekliye Kasım ayı müjdesi! 30 Kasım’a kadar başvuru yapana 5000 TL ödeme yapılacak. Vakıfbank, milyonlarca emekli müşterisinin gönlünü almak için yeni duyuru yaptı. Kasım ayında bankadan emeklilere kampanya üstüne kampanya geliyor. Başvuru yapan emekliye karşılıksız ve geri ödemesiz binlerce lira para yatacak. Başvuru şartları da belli oldu. Vakıfbank emekli banka promosyonu ile ilgili yeni gelişmeler haberimizde…

Vakıfbank, Sosyal Güvenlik Kurumu ile yaptığı Yeni anlaşma doğrultusunda emekliye kasım ayı sonuna kadar Ödeme yapacak. VakıfBank’ın Yeni emekli promosyon rakamları belli oldu. Kasım ayı itibariyle emeklinin hesabına geçecek olan ödeme 5000 TL olacak. 3 yıllık maaş taahhüdünde karşılığında verilecek olan ödemeden faydalanmak için Vakıfbank şubelerine giderek başvuru yapmak gerekiyor. VakıfBank emekli promosyonu ile ilgili merak edilenler haberimizde…

KASIM AYINA ÖZEL YENİ PROMOSYON

Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşma sağlayan Vakıfbank Kasım ayına özel yeni promosyon rakamlarını açıkladı. Artık emekliye ödenecek olan taban ücret 5000 TL oldu. Yani maaşını VakıfBank’a taşıyan ve 3 yıl boyunca kalma sözü veren emekliler 5000 TL Maaş promosyonu alma şansını elde edecek. Vakıfbank promosyon ödemesi tek seferde yapılacak ve emeklinin hesabına geçecek.

Yapılan bu güncelleme öncesi VakıfBank emekli müşterilerine sadece 750 TL Maaş promosyonu veriyordu. Ancak Yeni dönemde ödemeler 5000 TL’ye yükselecek.

BAŞVURULAR YARIN BAŞLIYOR

Vakıfbank Maaş promosyonu için başvuru işlemleri Yarın itibarı ile başlıyor ve kasım ayı sonuna kadar devam edecek. başvuru yapmak isteyen emekliler işlemlerini Vakıfbank şubelerinden ve mobil ve online bankacılık hizmetleri üzerinden yapabilecek.

Ayrıca VakıfBank emekli müşterileri için düşük faizli kredi kampanyaları da yapmaya devam ediyor. Maaşını taşıyarak Vakıfbank müşterisi olan emekliler EFT ve havale ücreti de ödemiyor. Kampanya 30 kasım tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar başvuru yapmak şart.

Başa dön tuşu