GÜNDEM

Ve son çıkış! Eylül ayı emekli promosyon kampanyaları bitiyor! Akbank, Vakıfbank, Ziraat, TEB, Garanti BBVA, Yapı Kredi tek tek açıkladı

Emekli için köprüden önceki son çıkış geldi. Eylül ayı emekli promosyon kampanyaları artık bitiyor. Akbank, Vakıfbank, Ziraat, TEB, Garanti BBVA, Yapı Kredi son tekliflerini peş peşe açıkladı…

Sosyal güvenlik kurumunun 2017 yılında bankalarla yaptığı anlaşma doğrultusunda milyonlarca emekli vatandaşa bankalar maaş promosyonu ödemesi yapıyor. promosyon ödemeleri 3 yılda bir alınabiliyor. emekli vatandaşlar promosyon almak için en uygun teklifi yapan bankayı seçiyor ve maaşlarını taşıyarak 3 yıl boyunca kalma taahhüdü verdikten sonra ek ödemesine kavuşuyor. Ancak emekli için duyuru geldi. Eylül ayında promosyon kampanyaları sona eriyor. bankalar son promosyon tekniklerine ilişkin peş peşe açıklamalar yaptı. işte Akbank, Vakıfbank, Ziraat, TEB, Garanti BBVA, Yapı Kredi emekli promosyon teklifleri…

Bankaların emekliler için verdikleri promosyonlar Ağustos ayında yoğun ilgi görmüştü. Milyonlarca emekli için kesenin ağzını açan bankalar binlerce lira para ödemesi yaptı. Elbette bankalar bu elemeleri karşılıksız veriyor gibi görünüyor ancak işin aslı öyle değil. Emekli vatandaşlar 3 yıllık taahhüt karşılığında nakit promosyon fırsatından faydalanabiliyor. Ağustos ayında rekor düzeyde ödeme yapan bankalar Eylül ayı için peş peşe yeni duyurularını paylaşıyor. Ancak bu sefer duyurular ödeme duyurusu değil promosyonda sona gelindiğinin duyurusu. Çünkü Bankaların emekli promosyon kampanyalarında süreç artık tamamlanıyor ve teklif süresi sona eriyor. Eylül ayı için son duyurular yayınlandı. Akbank, Vakıfbank, Ziraat, TEB, Garanti BBVA, Yapı Kredi Emekli maaş promosyonu kampanyasında son rakamlar ve son başvuru tarihleri haberimizde…

PROMOSYON RAKAMLARI SON KEZ GÜNCELLENDİ

SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi vatandaşlar ile birlikte dul ve yetim aylığı alan kişilerin de faydalandığı emekli promosyon ödemeleri de rakamlar son kez güncellendi. bankalar Eylül ayı için yeni bir son dakika açıklaması yaparak promosyon rakamlarının bir daha güncellenmeyeceğini bildirdi. Peki hangi banka en yüksek promosyon ödemesini yapıyor?

Eylül ayında promosyon rekoru kıran banka TEB oldu. 8500 TL nakit promosyon fırsatı sunan Türkiye Ekonomi Bankası, Buna ek olarak 2.500 TL’ye Varan da ödül kampanyası yapıyor.

Garanti Bankası ise emekli promosyonunda ikinci sırada yer alıyor. SSK, bağ-kur ve memur emeklisi maaşını taşıması durumunda Garanti’den 7200 TL nakit promosyon olabiliyor.

Yapı Kredi Bankası’nın Eylül ayında emekliye teklifi belli oldu. maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca kalma taahhüdü veren emeklilere bankadan ödenecek promosyon miktarı 7000 TL olarak belirlendi.

Akbank emekli promosyon ödemelerinde rakamlarını Geçtiğimiz günlerde geri çekmişti. Ağustos ayında 7 bin liranın üzerinde promosyon ödemesi yapan Akbank Eylül Ayında maaşını taşıyan emekliye 6000 TL promosyon verecek.

ING Türkiye’de milyonlarca emekliye nakit promosyon fırsatı sunan bankalardan biri. ING Bank tarafından emeklilere 6000 TL promosyon fırsatı sağlanıyor.

30 EYLÜL’DE PROMOSYON FIRSATI SONA ERECEK

Emekli promosyon ödemelerinde başvuru tarihlerinin sona ereceği gün belli oldu. Milyonlarca emeklinin faydalanabileceği promosyon ödemelerinde başvurular 30 Eylül tarihinde doluyor. bankalar Tabii ki Sonrasında da promosyon rakamı verecek ancak bu kadar yüksek rakamlar son kez veriliyor. O nedenle hala maaşını taşımayan emeklilerin bu son fırsatı. tercih ettiğiniz bir banka şubesine giderek 3 yıllık taahhüt sözleşmesini imzaladıktan sonra binlerce lira nakit promosyon fırsatından faydalanabilirsiniz. Bazı bankalar ise maaşını taşıyan emeklilerden ek olarak fatura talimatı isteyebiliyor.

Başa dön tuşu