TEKNOLOJİ

WhatsApp çöktü! Milyonlarca kullanıcı sosyal medyayı ayağa kaldırdı, mesaj gönderilemiyor

Son dakika WhatsApp çöktü. Dünyanın en çok kullanılan popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp sabah saatlerinden itibaren çalışmıyor. Saat 10.00’dan bu yana WhatsApp’ta sorun devam ediyor kullanıcılar şokta.

WhatsApp Çöktü mü? WhatsApp’tan neden mesaj gönderilemiyor? Dünyanın en popüler online mesajlaşma uygulaması WhatsApp’tan mesaj gönderemeyen kullanıcılar Bu soruların yanıtını internette aramaya başladı. WhatsApp’ta bu sabah saatlerinden itibaren problem yaşanıyor. Sosyal medya hesaplarından sorunu paylaşan kullanıcılar Bazı mesajları hiç gönderemediklerini bazılarının ise tek tıkta kaldıklarını söylüyor. Kısa süre içerisinde WhatsApp’ta yaşanan Bu problem sosyal medyanın gündemine oturdu.

WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ? NEDEN MESAJ GÖNDERİLEMİYOR?

Dünyanın en popüler uygulamalarından olan Hatta Messenger Facebook ve Instagram gibi platformları da bünyesinde bulunduran WhatsApp Sabah saatlerinde çöktü. Sosyal medya kullanıcıları Twitter hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla WhatsApp’ın çöktüğünü söyledi. Henüz WhatsApp’ın sahibi olan Meta’dan Konu hakkında açıklama gelmedi. WhatsApp’ın çöktüğünü belirten kullanıcılar bazı mesajların tek tıkta kaldığını bazılarının hiç gönderilmediğini söylüyor. Bazı mesajlar ise karşı tarafa iletiliyor ancak cevap verilemiyor.

WHATSAPP NE ZAMAN DÜZELECEK?

Dünyada en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından olan WhatsApp’ta Bu sorunlar dönem dönem yaşanıyor. Bugün başlayan problem hala devam ediyor ve şirketten bu konuda açıklama yapılmadı. Yani WhatsApp ne zaman düzelecek sorusu Şu an için cevap bulmadı.

Başa dön tuşu