TEKNOLOJİ

WhatsApp o karmaşaya son veriyor! Grup yazışmalarındaki karışıklık ortadan kalkacak

Dünyaca ünlü online mesajlaşma Platformu WhatsApp’tan yeni güncelleme geliyor. WhatsApp’ın yeni özelliği sayesinde büyük bir karmaşa da ortadan kalkacak.

Dünyanın en çok kullanılan popüler mesajlaşma uygulamalarından WhatsApp yeni özelliği ile kullanıcıların çok şikayet ettiği bir karmaşayı ortadan kaldırmaya hazırlanıyor. WhatsApp’ın bu özelliğini devreye girmesi ile birlikte Artık herkesi bunaltan o karışıklık olmayacak. özellikle whatsapp grup sohbetlerinde öne çıkacak olan özellik sayesinde kullanıcılar kimin Hangi mesajı attığını görme fırsatı yakalayacak.

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından WhatsApp yeni özelliği ile ilgili açıklamalarda bulundu. WhatsApp’ım bu yeni uygulaması ile birlikte artık Grup sohbetlerindeki karışıklık ortadan kalkacak. Kullanıcılara daha iyi hizmet vermek için çalışmalarını sürdüren whatsapp, grup sohbetlerine getireceği bu özellikle birlikte büyük bir karmaşayı çözecek. Peki, WhatsApp’a yeni gelecek özellikle? WhatsApp’a güncelleme mi geliyor?

WhatsApp’ta o karmaşa tarihe karışacak

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan whatsapp grup sohbetleri için yepyeni bir özellik üzerinde çalıştığını duyurdu. Yapılacak olan güncelleme ile birlikte artık WhatsApp’taki büyük bir problem de ortadan kalkmış olacak. whatsapp grup sohbetlerinde bundan sonra kişilerin profil fotoğrafları da görülecek.

İsimle aynı renkte olacak

WhatsApp gruplarında yaşanan karışıklığın önüne geçilmesi için gruplarda yer alan fotoğraflar mesaj balonlarının sol tarafına konulacak. aynı zamanda profil fotoğrafı bulunmayan kullanıcıların gizlilik sebebiyle görülmeyen fotoğrafları olması durumunda simgeler görünecek. profil simgeleri ile isimlerin aynı renk olacağı öğrenildi.

Başa dön tuşu