MEDYA

Yalı Çapkını reytingleri de sosyal medyayı da salladı! Bu hikaye çok sevildi

Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını yeni bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Sezona flaş bir başlangıç yapan Yalı Çapkını dizisi hem reytingleri Hem de sosyal medyayı sallamayı başardı.

Star TV’de başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir in paylaştığı Yalı Çapkını dizisi yeni bölümüyle dün akşam ekrana geldi. Hem gerçek hayat hikayesi olması hem de iddialı oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine toplayan dizi reytinglerde adeta fırtına gibi esti. Uzun zamandan beri birçok dizinin başaramadığı başarıyı elde eden yalıçapkını, ekrana gelen son bölümü ile totalde izlenme oranlarını çift rakamlara taşıdı. Yalı Çapkını dün akşam ekrana gelen bölümü ile tüm gruplar da bir olmayı başardı.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlama olarak ekranlara gelen ve gerçek bir hayat hikayesi olduğu bilinen yalıçapkını Cuma akşamlarının lideri olmayı başardı. Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in başrolde bulunduğu dizi ekrana gelen son bölümü ile de hem sosyal medyayı hem de reytingleri salladı. Yalı Çapkını dizisinin son bölümü totalde izlenme rakamlarını çift haneye kadar taşıdı. Son olarak Gönül Dağı dizisi bu oranları almıştı.

YALI ÇAPKINI DİZİSİNDEN BÜYÜK BAŞARI

Star TV’de yeni sezonda yayın hayatına başlayan Yalı Çapkını dizisi yeni bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Cuma gecesi güçlü rakipleri ile reytinglerde mücadele edip etmeyeceği merak konusu olan dizi zirveye yerleşmeyi başardı. Yalı Çapkını dün akşam ekranlara gelen bölümü ile cuma akşamının en çok izlenen dizisi olduğu nokta Star TV’nin yoğun ilgi gören dizisi Yalı Çapkını totalde 10.71, AB’de 9.21 ve ABC1’de 10.68 reyting oranı aldı. Dizi bu sezon aynı zamanda kendi rekorunu kırmayı başardı.

SOSYAL MEDYAYA DAMGA VURDU

Ailelerinin zoru ile evlenmek zorunda kalan Seyran ve Ferit’in hikayesini konu alan Yalı Çapkını dizisi hem reytinglere hem sosyal medyaya damga vurdu. Dizinin dün akşam ekranlara gelen bölümü sosyal medyada en çok Konuşulanlar arasında yer aldı.

Başa dön tuşu