MEDYA

Yalı Çapkını’nın Ferit’i eski imajıyla şaşırttı

Stgar TV’de yayınlanan Yalı Çapkını dizisinde Ferit karakterine hayat veren oyuncu Mert Ramazan Demir’in eski halini görenler büyük şaşkınlık yaşadı. Eski imajıyla herkesi şaşırtan Mert Ramazan Demir’in figüranlık yaptığı dönemdeki hali çok konuşuldu. Yayınlandığı dönemde en çok izlenen dizilerden biri olan Muhteşem Yüzyıl’da figüranlık yaptığı öğrenilen Demir’in birkaç dizide figüranlık yaptığı öğrenildi.

Şimdilerde ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Yalı Çapkını dizisinde Afra Saraçoğlu ile başrolü paylaşan oyuncu Mert Ramazan Demir, eski imajıyla gündem oldu. Geçmişte dizilerde figüranlık yaptığı öğrenilen Demir, Muhteşem Yüzyıl dizisinde yeniçerilerden birine hayat verdi.

UZUN SAÇLI TARZIYLA DİKKAT ÇEKTİ

Afra Saraçoğlu, Emre Altuğ, Çetin Tekindor, Şerif Sezer ve Gülçin Santırcıoğlu’nun rol aldığı Yalı Çapkını dizisinde Ferit karakterine hayat veren Mert Ramazan Demir’in uzun saçlı eski imajını görenler tanımakta güçlük çekti. Daha önce aralarında Muhteşem Yüzyıl’ın da olduğu birkaç dizide figüranlık yaptığı öğrenilen oyuncunun 2019 yılında yayınlanan Üç Harfliler Adak filmindeki uzun saçlı halini görenler büyük şaşkınlık yaşadı.

FERİT KARAKTERİ ÇOK SEVİLDİ

Yalı Çapkını dizisinde güzel oyuncu Afra Saraçoğlu ile başrolleri paylaşan Mert Ramazan Demir’in dizide hayat verdiği Ferit karakteri çok sevildi. Ferit ve Seyran’ın hikayesi izleyiciyi ekrana kilitlerken Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in partnerliği de çok beğenildi ve izleyiciden tam not aldı.

MERT RAMAZAN DEMİR KİMDİR?

1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Mert Ramazan Demir, Dialog Anlatım İletişim ve Michelle Danner Acting Studio’da eğitim aldı. İlk ekran deneyimini ‘I Am You’ adlı filmde yaşadı. 2020 yılında yayınlanan ‘Çıplak’ adlı mini dizinin başrolünde yer aldı. FOX ekranlarında yayınlanan ‘Öğretmen’ dizisinde canlandırdığı ‘Ateş’ karakteriyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Şimdilerde Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisinde Ferit karakterine hayat veren genç oyuncu dizideki performansıyla büyük beğeni topladı.

Başa dön tuşu