GÜNDEM

Yapı Kredi Bankası 30 bin TL maaş promosyonu ödemelerini hesaplara aktarıyor! 3 yıllık sözleşme imzalamak yetiyor

Yarış kızışıyor, rakamlar yükseldikçe yükseliyor. Milyonlarca vatandaşa bir müjde daha geldi. Yapı Kredi 30.000 TL ek ödemeyi hesaplara yatırmaya başladı.

Yapı Kredi Bankası 30 bin TL maaş promosyonu ödemelerini hesaplara aktarıyor! 3 yıllık sözleşme imzalamak yetiyor. Maaş promosyon ödemeleri ile ilgili yarış ay sonuna doğru daha da kızışmaya başladı. Ekim ayının sonu için artık geri sayım başlarken bankaların kamu çalışanlarına ve emekli ödeme ödedikleri promosyonlarda hesaplara yatmaya başladı. Yapı Kredi Bankası promosyon ödemeleri ile ilgili çok önemli bir son dakika duyurusu yaptı. bankanın verdiği 30.000 TL maaş promosyon ödemeleri hesaplara geçti. Hemen ATM’den karşılıksız ve geri ödemesi Maaş promosyonu ödemenizi alabilirsiniz.

Özel Bankaların emekli ve kamu çalışanlarına ödedikleri promosyonlarda ekim ayı oldukça bereketli geçti. hem milyonlarca emekli vatandaş hem de kamu çalışanları bankalardan çok yüksek promosyon ödemeleri aldı. kamu çalışanları için 30.000 TL promosyon ödemesi yapan Yapı Kredi’den de konu ile ilgili bir son dakika duyurusu geldi. Yapı Kredi Bankası Geçtiğimiz aylarda anlaşma sağlanan Çaykur firmasının çalışanlarına söz verdiği promosyon ödemelerini yatırdı. Yapı Kredi’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada tüm Çaykur çalışanlarının Maaş promosyonu ödemelerinin tamamlandığı bildirildi.

30.000 TL’YE VARAN PROMOSYON

Yapı Kredi Bankası ve Çaykur firması arasında geçtiğimiz aylarda imzalanan sözleşme doğrultusunda maaş promosyon ödemeleri tamamlandı. bankanın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada kadrolu işçilere ve Memurlara 30 bin TL, mevsimlik işçilere 15.000 TL promosyon ödemesi yapıldığı bildirildi. açıklamaya göre promosyon ödemeleri 21 Ekim 2022 tarihinden itibaren hak sahiplerinin hesaplarına geçti. Konu ile ilgili öz gıda İş Sendikası da bir açıklama yaptı. açıklamada, ”Değerli Çaykur çalışanları, Yapı Kredi Bankası ile gerçekleştirdiğimiz promosyon ihalesi güncellemesi neticesinde alacağımız promosyonlar, 21 Ekim 2022 tarihi itibari ile hesaplara aktarılmıştır. Tüm üyelerimize hayırlı olsun.” denildi.

YAPI KREDİ PROMOSYON DA REKOR ÜSTÜNE REKOR KIRIYOR

Yapı Kredi Bankası bu sezon promosyon ödemelerinde rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor. 2022 yılında en yüksek Maaş promosyonu veren bankalar arasında öncülüğü çeken Yapı Kredi Bankası hem kamu çalışanlarına hem de emeklilere yüksek ödemeli yapıyor. Yapı Kredi Bankası’nın şu anda emekliye ödediği Maaş promosyonu tutarı da 8000 TL ye kadar yükselmiş durumda. Promosyon fırsatlarından faydalanmak isteyen emekliler banka şubelerinden ya da mobil bankacılık hizmetleri üzerinden başvuru yapabilirken kamu çalışanlarının ise bağlı bulunduğu kurumlar sözleşme imzalıyor.

Yapı Kredi emekli maaş promosyonu fırsatları 31 Ekim 2022 tarihine kadar devam ediyor. Yani başvuru yapmak isteyen emekler için hala süre var.

Başa dön tuşu