GÜNDEM

Yapı Kredi bankası resmi açıklama yaptı! Muslukları sonuna kadar açtı, tam 50 bin TL, 3 ay ödeme ertelemeli verilecek

O banka acil Nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlara çok cazip seçenekler sunuyor. Sadece müşterisi olanlara 3 ay ödeme ertelemeli kredi kampanyası başlatan banka, Resmi açıklama yaparak detayları doyurdu. Merakla beklenen faiz oranları ve ödeme erteleme seçenekleri ile ilgili her şey haberimizde…

Giderek yükselen enflasyon rakamları ile birlikte vatandaşların hayatını devam ettirmesi artık çok daha güçlü hale geldi. Market raflarındaki ürünleri her gün zam gelmeye devam ederken birçok kişi hayatını idame ettirmek için banka kredilerinde medet umuyor. Tabii ki bu durumda da düşük faizli kredi veren bankalar araştırılıyor. Neyse ki vatandaşın yüzünü güldürecek haber özellikle emekli promosyonu konusunda da bir hayli Bonkör davranan Yapı Kredi Bankası’ndan geldi. Yapı Kredi Bankası, milyonlarca kişiye başvuru yapmaları halinde düşük faizli kredi imkanı sunacak. Aynı zamanda Yapı Kredi Bankası’nın vatandaşa sunduğu Kredi imkanı 3 ay ödeme ertelemeli de olacak. Yani şimdi alacaksınız 3 ay sonra ödemeye başlayacaksınız.

Enflasyon rakamları yükselmeye devam ederken hayat pahalılığı ve market fiyatları her geçen gün artıyor. Doğal olarak vatandaşların maaşı bu zamlar karşısında eriyip gidiyor ve nakit paraya olan ihtiyaç duyuyor. Son dönemlerde acil nakit ihtiyacı olanların en önemli adreslerinden biri Yapı Kredi Bankası oldu. Özel bankalar arasında düşük faiz oranları ile dikkat çeken Yapı Kredi Bankası emekli promosyonu ödemelerinde de çok Bonkör davranmıştı. Nihayet Yapı Kredi Bankası’ndan vatandaşın yüzünü güldürecek yeni bir haber daha geldi. Özel bankalar arasında en çok tercih edilenlerden biri olan Yapı Kredi Bankası 36 ay vadeli ve 3 ay ödeme ertelemeli düşük faizli kredi sunuyor.

RESMİ AÇIKLAMA YAPILDI

Yapı Kredi Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden yeni Kredi kampanyasına ilişkin Resmi açıklama da geldi. Bankadan yapılan açıklamada başvuru yapan vatandaşların 3 ay ödeme ertelemeli düşük faizli kredi kullanabileceği bildirildi. 90 güne kadar ödeme erteleme seçeneklerinden faydalanabilecek olan vatandaşlar krediyi şimdi alacak taksitler 3 ay sonra başlayacak. Ancak ödeme erteleme işlemlerinden faydalanmak isteyenlerin başvuru yaptıkları sırada ödeme erteleme seçeneğini tıklamaları gerekiyor.

FAİZ ORANLARI AÇIKLANDI

Yapı Kredi Bankası’nın kredi faiz oranları ve başvuru koşulları da belli oldu. Sadece Yapı Kredi mobil ya da internet bankacılığı üzerinden yapılacak olan başvurular için geçerli olan kampanya kapsamında kredi faiz oranları kişilerin kredi puanına göre belirlenecek. Yani bu kampanyadan sadece Yapı Kredi müşteri olanlar faydalanabilecek. Müşteri olmayanlar ise en yakın banka şubesine giderek hesap açtırdıktan sonra kredi imkanından faydalanabilir.

36 AY’A KADAR VADE YAPILIYOR

Yapı Kredi’nin yeni kampanyasında başvuru yapan vatandaşlara 36 aya kadar vade seçenekleri sunuluyor. Ancak 36 ay vade sadece 50.000 TL’ye kadar olan krediler için geçerli oluyor. Mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden başvuru yaptıktan sonra ön onay alanlar işlemlerini tamamlamak için banka şubelerine gidebilir. 50 bin TL ve üstü kredi kullanmak isteyenler için ise başvurular sadece şubelerden gerçekleşiyor. Yapı Kredi Bankası’ndan kredi kullanmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kredi puanının 1200 üstü olması ve aynı zamanda 18 yaşından büyük olmak şartları aranıyor. Düzenli gelire sahip olmak da bankanın istediği diğer bir şart olarak biliniyor.

Başa dön tuşu