TEKNOLOJİ

Yapı Kredi Çöktü Mü? Yapı Kredi Mobil Bankacılık Neden Girilemiyor?

Yapı Kredi uygulaması çöktü mü? Yapı Kredi bankası uygulamalarına yatırım hisse işlemlerine neden girilemiyor? Yapı Kredi uygulama ne zaman düzelecek? Yapı Kredi uygulama hatası

Yapı Kredi bankasının online mobil bankacılık uygulamasına giriş sağlanamıyor. Yapı Kredi uygulaması neden çöktü.

Yapı Kredi müşterileri isyan etti. Bugün itibariyle Yapı Kredi uygulamasına giriş yapılamıyor. Yapı Kredi uygulamasına girmek isteyenler hata mesajı ile karşılaşıyor. Yapı Kredi hisse yatırım işlemi yapmak isteyenler hata mesajı ile karşılaştı.

Yapı Kredi mobil uygulaması çöktü. Yapı Kredi mobil uygulamasında yatırım işlemi yapmak isteyenler hata mesajı ile karşılaştı. Bu durum sosyal medyada bilerek yapıldığına dair iddiaları ortaya çıkardı.

Yapı Kredi bankasından konuyla ilgili hala bir açıklama gelmedi. Kullanıcılar ise bu durumun bilerek hisse işlemlerini yaptırmamak için yapıldığını iddia ederek bankaya sitem etti. Yatırım işlemi yapmak isteyen Yapı Kredi müşterileri mobil ve internet  uygulamalarında hata ile karşılaşınca bankaya öfkelerini sosyal medyadan kustu.

NE ZAMAN DÜZELECEK? BANKADAN AÇIKLAMA

Peki Yapı Kredi mobil uygulama ne zaman düzelecek?

Yapı Kredi mobil uygulama, internet bankacılığı üzerinden yatırım bölümündeki hata mesajının bir kaç saat içerisinde düzelmesi bekleniyor.

Başa dön tuşu