GÜNDEM

Yapı Kredi coştu! En yüksek promosyonu ben veriyorum dedi, 35 bin TL ek ödeme vermeye başladı

Ek ödeme 35 bin TL oldu. Yapı Kredi çalışanlara da promosyon ödemeye başladı. 30 Eylül tarihinde hesaplara geçecek.

Bankaların promosyon yarışı Ağustos ayından bu yana hız kesmeden devam ediyor. Özellikle özel bankaların verdiği tutarlar kamu bankalarını büyük ölçüde geride bıraktı. Eylül ayında ise birçok Banka geri adım atsa da Yapı Kredi Bu yoldan dönmüyor. Yapı Kredi’nin Eylül ayı için çalışanlara yeni bir Maaş promosyonu teklifi var. En yüksek promosyonu ben veririm diyerek kesenin ağzını iyice açan Yapı Kredi, çalışanlara Maaş promosyonu olarak 35000 TL ödeyecek. Tek seferde yatırılacak olan ek ödemeler Eylül ayının sonuna kadar çalışanların hesabına yatacak.

Ağustos ayında SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisi vatandaşlar için özel bankalar arasında büyük bir rekabet yaşandı. Hatta kamu bankaları olan Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank bu konuda çok fazla müşteri kaybına uğradığını Çünkü özel bankalar emekli vatandaşlara binlerce lira nakit promosyon ödemesi yaparken üç kamu Bankası 750 TL de kaldı. Emekliye en yüksek promosyon ödemesi yapan özel bankalardan biri olan Yapı Kredi’nin ödediği Emekli promosyonu ise 7 bin 500 lira oldu. Yapı Kredi den bugün maaş promosyonları ile ilgili yeni bir son dakika duyurusu daha geldi. promosyon rakamı tam 35 bin liraya yükseldi.

YAPI KREDİ TAM 35 BİN TL EK ÖDEME VERECEK

Emekli promosyon ödemelerinin ardından çalışanlara da Maaş promosyonu vermeye hazırlanan Yapı Kredi rakamları yükselttikçe yükseltti. Eylül ayı için yeni Maaş promosyonu tutarını duyuran banka 35.000 TL promosyon ödemeye hazırlanıyor. Yapı Kredi’nin bir kamu kurumu ile anlaştığı öğrenilirken tek seferde 35.000 TL ödemenin çalışanların hesabına geçeceği duyurdu. Ödemeler 30 Eylül tarihinden itibaren çalışanların hesabına yatacak.

ALLİANZ ÇALIŞANLARI TEK SEFERDE ALACAK

Yapı Kredi Bankası ve alyans Türkiye arasında yapılan anlaşma doğrultusunda firmanın çalışanlarına bankadan 35.000 TL nakit promosyon ödemesi yapılacağı bildirildi. Yapı Kredi’nin 3 yıl için vereceği promosyon tutarı rekora ulaşırken aynı zamanda özel sektör çalışanlarına ilk kez böyle bir promosyon ödemesi yapılacak. konu ile ilgili Allianz Sigorta çalışanlarına bir elektronik posta göndererek bilgilendirme yaptı. Çalışanlara gönderilen e-posta’da  “Allianz Türkiye olarak içinde bulunduğumuz zor koşullarla mücadelede elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. Hepimizin maaş hesabının bulunduğu banka ile 3 yıllık promosyon anlaşmasını başarılı bir şekilde sonuçlandırarak önemli bir tutar elde ettik. 3 yıllık dönem için elde edilen bu tutar hepimizin 30 Eylül tarihinde eşit olarak dağıtılacaktır. Tek seferde toplu ve maaşına ek olarak yatırılacak olan tutar net 35 bin liradır.” denildi.

EMEKLİYE 7 BİN 200 TL ÖDEME

Yapı Kredi emekli vatandaşlara da promosyon ödemesi ne devam ediyor. Eylül ayında Yapı Kredi’nin promosyon teklifi 7200 TL oldu. başvuru yapan emekliler promosyon ödemesinden 3 gün içinde faydalanabiliyor.

Başa dön tuşu