GÜNDEM

Yapı Kredi’den önemli atak! Emekliye yaptığı ödemede revizeye gitti, artık daha yüksek ödeyecek

Yapı Kredi Kasım ayında emekli promosyon ödemesini güncelledi. Başvuru yapan emekliye artık daha yüksek Ödeme yapacak nokta Yapı Kredi Maaş promosyonu ile ilgili detaylar haberimizde…

Yapı Kredi’den önemli atak! Emekliye yaptığı ödemede revizeye gitti, artık daha yüksek ödeyecek. Yapı Kredi Bankası SGK ile yapılan yeni anlaşma sonrasında emekli maaş promosyonu ödemelerinde revize yaptı. Yeni güncelleme ile birlikte artık en yüksek Maaş promosyonu veren banka Yapı Kredi olacak. Emekliler 3 yıllık taahhüt karşılığında Yapı Kredi den ödeme olabilecek. 3500 TL ve üstü emekli maaşı alan herkes başvuru yapabiliyor. Yapı Kredi kasım ayı Maaş promosyonu ile ilgili her şey haberimizin devamında…

Yapı Kredi Bankası, ekonomik kriz döneminde emeklinin elini bırakmıyor. Temmuz ayından bu yana Yapı Kredi Bankası’ndan emekliye rekor ödemeler yapılıyor. Kasım ayının gelmesi ile birlikte SGK tüm bankalarda sözleşmesini yeniledi ve maaş promosyonunda da güncellemeler peş peşe geldi. Yapı Kredi yapılan güncellemeyi resmi internet sitesi üzerinden paylaştı. Yapı Kredi Bankası müşterisi olan emekliler artık daha yüksek promosyon alacak.

YAPI KREDİ’DEN EMEKLİYE BÜYÜK ÖDÜL

Yapı Kredi Bankası resmi internet sitesi üzerinden bir açıklama yayınlayarak emekliler için Kasım ayında ödemelerim değiştiğini duyurdu. Bankadan yapılan açıklamada 7750 TL’ye Varan nakit ödül kampanyasının başladığı bildirildi. Emeklilik paketi avantajlarını tek tek açıklayan Yapı Kredi Bankası, 7750 TL’dir ek ödemenin yanında Bankaya bir yakınını davet edenlere 250 TL ödül verileceği ifade edildi.

YENİ EMEKLİLERDE FAYDALANACAK

Temmuz ayından bu yana En yüksek emekli promosyonu ödemesini yapan Yapı Kredi Bankası hem hâlihazırda emeklilere Hem de yeni emeklilere bu fırsatı sunmaya devam ediyor. Bu bankadan yapılan açıklamada yeni emeklilerinde kampanyaya başvuru yapabileceği ifade edildi. Emeklilik dilekçesi başvurun da direkt olarak Yapı Kredi’den maaş almak istediğinizi belirtmeniz Mümkün olacak.

MAAŞIMIZI NASIL TAŞIYACAKSINIZ?

Halihazırda emekli olanlar için de bir duyuru yayınlayan Yapı Kredi Bankası, Yapı Kredi bireysel internet şubesi üzerinden kolaylıkla maaşı taşıma işlemlerinin yapılabileceğini söyledi notla aynı zamanda Yapı Kredi mobil üzerinden de emekli maaşı taşıma işlemleri yapılabilir. Son olarak emekliler TC kimlik kartı ile birlikte en yakın Yapı Kredi Bankası şubesine uğrayarak ya da e-devlet üzerinden başvuru yaparak da Yapı Kredi müşterisi olabiliyor.

Başa dön tuşu