MEDYA

Yargı hayranları şokta! Son bölümde vurulmuştu, başrol oyuncusu veda ediyor!

Yeni sezonda da ekranda fırtına gibi esmeye devam eden yargıda şok ayrılık. Yargı’nın sevilen başrolü diziye veda ediyor.

Kanal D ekranlarında geçtiğimiz sezon izlenme rekorları kıran ve yeni sezona da bomba gibi başlayan yargı dizisi nefes kesmeye devam ediyor. Her hafta soluksuz izlenen dizinin geçtiğimiz bölümünde yaşananlar izleyicileri adeta şoke etmişti. Yargı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen oyuncu kadro dan ayrılıyor. Yargının yeni bölümüne yürek dayanmaz.

Kanal D’de Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerini paylaştığı yargı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yargı’nın yeni bölümünde izleyicileri kötü de bir sürpriz bekliyor. Dizinin sevilen isimlerinden başrol oyuncusu veda etmeye hazırlanıyor. Yargı dizisi izleyicilerinin yüreği bu ayrılığı kaldırmaz.

EREN KOMİSER VURULMUŞTU

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerini paylaştığı yargı dizisi geçtiğimiz Pazar yine nefes kesen bir bölümle izleyici karşısına çıkmıştı. Kuyu katilini yakalamaya çalışan Eren Komiser ve Ilgaz Savcı, büyük bir hata yaptı. Katili gözaltına almak için eve giden savcı ve Komiser silahlı saldırıya uğradı. Eren Komiser saldırıda vuruldu. Eren komiserin vurulduğu bölge ve yayınlanan yeni bölüm fragmanı izleyicilerde şok etkisi yarattı.

BAŞROL OYUNCUSU VEDA EDİYOR

Medya kaynaklarından alınan bilgiye göre Eren Komiser karakterine hayat veren oyuncu Uğur Aslan diziden ayrılma ya hazırlanıyor. Bu haber yargı izleyicisin de adeta şok etkisi yarattı. Dizinin en sevilen karakterlerinden olan Eren komiserin ayrılığını izleyiciler kaldıramayacak gibi görünüyor.

Eren Komiser yargıdan ayrılıyor haberlerinin yayılması sonrasında sosyal medyada yargı izleyicileri adeta ayağa kalktı. Böyle bir vedayı dizinin kaldıramayacağını düşünen izleyiciler bir an önce senaryoda değişiklik yapılmasını istiyor.

Diğer yandan yargı dizisinde Eren Komiser karakterine hayat veren Uğur Arslan aynı zamanda dizinin senaristi Sema Ergenekon ile evli. Eren komiserin yargıdan ayrılıp ayrılmayacağı gelecek bölümde belli olacak.

Başa dön tuşu