MEDYA

Yargı’nın Ceylin’i Pınar Deniz’in kardeşini görenler büyülendi! Daha güzelmiş

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan yargı dizisinin Ceylin’i Pınar Deniz güzelliği ile de çok konuşuluyor. Ancak Pınar Deniz’in kız kardeşini görenler bu “güzellik genetikmiş” demeden edemedi.

Vatanım Sensin dizisi ile oyunculuk kariyerine başlayan ve yıldızı parlayan Pınar Deniz şu sıralar Kanal D ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi yargıda Ceylin karakterine hayat veriyor. Başarılı oyunculuğu kadar güzelliği ile de dikkatleri üzerine toplayan Pınar Deniz’in kız kardeşini görenler adeta büyülendi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla çok konuşulan Pınar Deniz’in kardeşi de en az kendisi kadar güzel.

Kanal D’de yayınlanan yargı dizisinde Ceylin Erguvan karakteri ile hayran kitlesini genişletmeye devam eden Pınar Deniz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da adından söz ettirmeye devam ediyor. Pınar Deniz’in başarılı oyunculuğu kadar güzelliği de çok konuşuluyor. Şu sıralar Kaan Yıldırım ile aşk yaşayan güzel oyuncu yaptığı son paylaşıma yine gündeme oturdu. Ancak Pınar Deniz’in Bu defaki paylaşımında kendisi değil kız kardeşi Gündem oldu.

GÜZELLİĞİ GENETİKMİŞ DENİLDİ

Kaan Urgancıoğlu ile yargı dizisinde başrolü paylaşan ve oyunculuğu ile de beğeni toplayan Pınar Deniz 29. yaş gününü ailesi ve arkadaşları ile bir arada kutladı. Güzel oyuncu doğum gününde kız kardeşleri Huri Deniz ve Hatice Deniz ile de birlikte poz verdi. Pınar Deniz’in doğum gününde yaptığı paylaşımda gözlerden uzak yaşayan kız kardeşlerini gören takipçileri güzellik genetik yorum yapmadan geçemedi.

BENZERLİKLERİ DİKKAT ÇEKTİ

Pınar Deniz’in ablası Uğur Deniz Geçtiğimiz günlerde aşk iddiaları ile gündeme gelmişti. Survivor’ın beğenilen isimlerinden Yiğit Poyraz ile aşk yaşadığı iddia edilen Huri Deniz, gözlerden uzak bir hayat sürüyor. Instagram üzerinden kıyafet satışı yapan Huri Deniz’in kız kardeşi Pınar deniz olan benzerliğiyle dikkat çekti.

Başa dön tuşu