MEDYA

Yasak Elma’da bu sezon kadroya giren oyuncu veda ediyor

FOX TV ekranlarının uzun soluklu dizilerinden olan ve bu sezon final sezonu ile ekranlara gelen Yasak Elma’da Yaprak Dökümü devam ediyor. Bu sezon kadroya katılan oyunculardan biri Yasak Elma’ya veda edecek.

FOX TV ekranlarında her hafta Pazartesi akşamları yayınlanan entrikası bol dizi Yasak Elma’da yeni sezonda da yaprak dökümü devam ediyor. Ekranların en uzun soluklu dizilerinden olan ve bu sezon finali yapacağı bilinen Yasak Elma dizisi yine bol bol entrika ile devam ederken bir veda haberi daha geldi. Bu sezon Yasak Elma kadrosuna katılan oyunculardan biri ekrana veda edecek.

FOX TV’de yapımcılığını MED Yapım’ın üstlendiği Yasak Elma dizisinin başrollerini Eda Ece, Şevval Sam, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen, Şebnem Dönmez gibi isimler paylaşıyor. Final sezonu ile ekranlara geldiği bilinen dizinin yeni sezonunda kadroya farklı İsimlerde katılmıştı. Yasak Elma dizisinde bu sezon kadroya katılan isimlerden biri veda ediyor. Bu ayrılık izleyicileri de bir hayli şaşırttı.

BU SEZON KADROYA KATILMIŞTI

Yasak Elma dizisinin yeni sezonunda kadroya dahil olan avukat Hilal karakterine hayat veren Ece Özdikici, senaryo gereği diziye veda etmeye hazırlanıyor. Yıldız’ın kendisine kurduğu tuzak sonrasında cezaevine giren Doğan’ın avukatı rolüne hayat veren Ece Özdikici, yeni bölümde kadrodan ayrılacak.

EVLENME TEKLİFİ SÜRPRİZİ

Gazeteci bilsen Altıntaş’ın haberine göre fenomen dizide yeni sezonda Yıldız ve Doğan’ın savaşı konu alınıyor. Yıldız’ın kendisine kurduğu tuzak sonucunda cezaevine giren Doğan çıktıktan sonra İntikam ateşiyle yanıp tutuşuyor. Cezaevindeyken kendisinden ayrılan eşi Yıldızı affetmeyen Doğan, avukatı Hilal ile aşk yaşamaya başlamıştı. Doğan yıldıza karşı İntikam planlarını bir bir devreye sokarken Avukat Hilal karakterinin diziye veda edeceği öğrenildi. Ancak bu veda öncesi bir de evlilik teklifi sürprizi yaşanacak.

Başa dön tuşu