MEDYA

Yasin Obuz hamburgerci dükkanıyla paraya para demiyor

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye’de yarışan ardından da Survivor’a katılan Yasin Obuz, Survivor’daki çıkışlarıyla adından sıkça bahsettirmiş ve geniş kitlelere ulaşmıştı. Survivor Yasin, yarışmanın ardından gözlerden uzak bir hayat sürmeye başladı. Yasin Obuz’un Beşiktaş’ta bir hamburger dükkanı işlettiği ortaya çıktı. Ünlü isimlerin de tercih ettiği mekanda Yasin Obuz’un kazancının da iyi olduğu konuşuluyor.

Acun Ilıcalı’nın yapımcılıklarını üstlendiği MasterChef Türkiye ve Survivor programlarıyla ünlenen Yasin Obuz, özellikle Survivor’dan sonra adını geniş kitlelere duyurmuştu. Yasin’in tarzı ve yarışmadaki çıkışları gündemden düşmezken yarışma bittikten sonra ekranlardan uzak yaşamayı tercih eden Obuz’un bir hamburgerci işlettiği öğrenildi.

BEŞİKTAŞ’TA HAMBURGERCİ İŞLETİYOR

MasterChef Türkiye’de adından sıkçs söz ettiren ve ünlü olmadan önce pilavcılık yaptığı bilinen Obuz, Survivor yarışmasına katıldıktan sonra adını daha geniş kitlelere duyurdu ve herkes tarafından tanındı. Survivor’dan sonra gözlerden uzak olan ve bir süredir ekranlarda yer almayan Yasin Obuz’un Beşiktaş’ta bir hamburgerci işlettiği ortaya çıktı. Ünlülerin de tercih ettiği mekanda güzel paralar kazandığı konuşulan Yasin’in ekranlara geri dönüp dönmeyeceği ise bilinmiyor.

AGRESİF ÇIKIŞLARIYLA GÜNDEMDEN DÜŞMÜYORDU

Daha önce çeşitli TV programlarıyla ekran deneyimi yaşayan Yasin Obuz, MasterChef yarışmasında tanınmaya başladı. MasterChef’teki neşeli ve samimi hareketleri izleyici tarafından çok sevilen Yasin, daha sonra katıldığı Survivor yarışmasında agresif çıkışlarıyla dikkatleri üzerine çekti. Her hareketi olay olan Yasin’in agresif tavırları da Survivor’a damga vurmuştu.

Başa dön tuşu