GÜNDEM

Yeni gelin Seda Sayan isyanlarda! Kimseyi inandıramayınca yaptığı hareket şoke etti

Yeni gelin Seda Sayan’ın evliliği gündemden düşmüyor. Mutluyuz dese de kimse inanmıyor, herkes bu aşkı sorguluyor.

Yeni gelin Seda Sayan isyanlarda! Kimseyi inandıramayınca yaptığı hareket şoke etti. Ünlü şarkıcı Seda Sayan yaklaşık 7 ay önce kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile dünya evine girmişti. Seda Sayan’ın evliliği ile ilgili magazin basınında sık sık haberler çıkmaya devam ediyor. Ünlü şarkıcı eşi ile mutlu olduğunu söylese de kimseye inandıramıyor. Seda Sayan’ın bu defa da Twitter Bio’suna yazdığı ifadeler Gündem oldu.

Ünlü şarkıcı Seda Sayan yaklaşık 7 ay önce kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile dünya evine girmişti. Çiftin aralarındaki yaş farkı sık sık magazin basınında Gündem oldu ve boşanacakları iddiaları da sürekli konuşuldu. Ancak yeni gelin Seda Sayan Evliliğine doludizgin devam ediyor. Sosyal medyada da sık sık paylaşım yapan ünlü şarkıcı Twitter dünyası’na giriş yaptı. Kendine yeni bir Twitter hesabı açan Seda Sayan’ın biyografisine düştüğü not ise herkesi şaşkına çevirdi.

MUTLUYUZ DESE DE KİMSEYİ İNANDIRAMADI

Daha önce Başından çok sayıda evlilik geçen Seda Sayan geçtiğimiz Mart ayında kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile dünya evine girmişti. 7. kez nikah masasına oturan ünlü şarkıcının bu evliliğinin de reklam evliliği olduğu iddia edilmişti. Ünlü şarkıcı sık sık mutlu olduklarını dile getirse de kimse bu aşkın gerçek olduğuna inanmadı. Bunun üzerine Seda Sayan çareyi eşi ile birlikte ortak Twitter hesabı açmak da buldu.

BİO KISMINA YAZDIKLARI ŞAŞIRTTI

Çağlar Ökten ile sürpriz bir şekilde Nikah Masasına oturan Seda Sayan sosyal medya hesaplarını da aktif kullanmaya devam ediyor.bu Ünlü şarkıcı bu defa da eşi ile birlikte ortak bir Twitter hesabı açtı. Seda Sayan’ın Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar da herkesi şaşkına çevirdi. Ancak özellikle Seda Sayan’ın bio kısmına yazdığı açıklama dikkat çekti.

Twitter’dan açtığı hesabında sadece 400 takipçisi bulunan Seda Sayan takipçilerini gerçek olduğuna inandıramadı. Ünlü şarkıcı da bunun üzerine çareyi biosuna “Bir çok adıma hesap açılmış fakat yıllar önce dondurduğum ama ulaşamadığım için yeni bir hesap açtım fakat gerçek Seda Sayan ben olmama rağmen inandıramıyorum” yazmakta buldu.

Başa dön tuşu