Haber Detayı
24 Mart 2020 - Salı 15:43
 
Yolcularımız artık güvende sayılır
SS 72 Nolu Halk Otobüsleri 2. Başkanı Zeki Tamer tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında, Adana’nın Yüreğir ilçesinde toplu taşıma hizmeti veren özel halk otobüsleri dezenfekte edildiğini söyledi.
GÜNDEM Haberi
Yolcularımız artık güvende sayılır

Kooperatiflerine kayıtlı 78 otobüsün Arif Nihat Asya Parkı yanındaki yönetim binası önüne getirilen araçlar Yüreğir Belediyesi’nin ekiplerince anti bakteriyel ilaçlarla dezenfeksiyon işleminden geçirilerek virüsün yolcuları etkilemesinin önüne geçildiğini belirten 2. Başkan Zeki Tamer, “Virüs diğer sektörlerde olduğu gibi toplu taşımayı da etkiledi.

 

Vatandaşlarımızın sağlığı adına Yüreğir Belediyesi ile irtibata geçilerek, yardım talep ettik. Başkanımız Fatih Mehmet Kocaispir ve ekibi çağrımıza hemen karşılık vererek tüm otobüslerimizi ilaçlattı. Yolcularımız artık güvende sayılır. Virüsün daha fazla insana yayılmaması için önlemlerimizi almaya devam ediyoruz. Şoförlerimizi bu konuda bilgilendiriyoruz.İnşallah daha fazla can kaybı olmadan virüs belasından kurtuluruz” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yolcularımız, artık, güvende, sayılır,
Yorumlar
Haber Yazılımı