TEKNOLOJİ

Youtube’ta Artık Videoları Yakınlaştırmak Mümkün Olacak

Youtube kullanıcılarına yeni özellikler sunmaya devam ediyor.

Dünyanın en büyük video paylaşım platformlarından birisi olan Youtube kullanıcı deneyimini arttırmak için kimi zaman yeni özellikler geliştiriyor. Şirket tarafından yapılan son resmi açıklamaya göre kullanıcılar artık videonun belirli bir bölgesine yakınlaştırma yapabilecekler.

Video Yakınlaştırma Özelliği Test Aşamasında

Youtube tarafından yapılan açıklamaya göre henüz test aşamasında olan özelliği Premium aboneleri deneyimleyebilecekler. Youtube yaptığı açıklamada ”Premium üyeleri, sınırlı bir süre için üzerinde çalıştığımız yeni özellikleri deneyebilir. Premium üyesi olarak videoları reklamsız izleyebilir, indirebilir ve videolar üzerinde daha birçok işlem yapabilirsiniz.” ifadelerine yer verdi. 1 Eylül’e kadar kadar test imkanı bulunan özelliğe dair ”Kullanım şekli: Yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak için video oynatıcıyı iki parmağınızla sıkıştırın.” açıklamasıyla kullanım şekline dair bilgi verildi.

youtube yakinlastirma

Youtube Premium Türkiye Ücreti

Youtube da bu tarz yeni özelliklerinden yararlanabilme, çevrimdışı erişebilme, arka planda ve reklamsız kullanabilme gibi birçok özelliğe erişmek için Premium abonesi olmak gerekiyor. İlk ay ücretsiz olan hizmet sonrasında:
Yıllık: 169.99 TL,
Aile Paketi Aylık: 25.99 TL
Öğrenci Aylık: 9.99 TL olarak ücretlendiriliyor.

Başa dön tuşu