MEDYA

Yürek Çıkmazı dizisi Alp Navruz ile İrem Helvacıoğlu’nu buluşturdu

TRT’nin yeni dizisi Yürek Çıkmazı, ünlü oyuncular Alp Navruz ve İrem Helvacıoğlu’nu buluşturdu. Başrollerinde Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Ayça Bingöl ve Mesut Akusta’nın yer aldığı Yürek Çıkmazı dizisi ilk bölümüyle görücüye çıktı. Yayınlanan ilk bölümüyle izleyiciden tam not alan dizi sosyal medyanın da gündemine yerleşti. Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu çok beğenildi. Oyuncuların şahane performanslarına da övgü dolu oyumlar geldi.

TRT’nin merakla beklenen dizisi Yürek Çıkmazı tanıtımlarıyla izleyicinin dikkatini çekmeyi başarmıştı. İlk bölümü ekrana gelen dizinin konusu çok beğenildi. Oyuncu kadrosuyla da izleyiciden tam not alan dizideki karakterler ve ünlü oyuncuların performansları izleyiciyi etkilemeyi başardı. Sosyal medyada gündem olan diziyle ilgili ‘TRT muhteşem diziler serisine bir yenisini daha eklemiş’ yorumları yapıldı.

YÜREK ÇIKMAZI DİZİSİ KONUSU

Dizi, kişilik bozukluğu yaşayan bir adamın ve çocuklarıyla beraber hayata tutunmaya çalışan bir kadının hikayesini ekrana taşıyacak. Senelerdir kocasının şiddetine maruz kalan Cennet, hastaneye kaldırılır. Hastanede tanıştığı avukat Zeynep’e kendisi ölünce açması şartıyla bir mektup veren Cennet, bu mektuba tüm çaresizliğini sığdırmıştır. Cennet’in bu mektubu oğlu Halil ile avukat Zeynep’i bir araya getirecektir. Aynı zamanda bu mektupla kardeşler arasında yeni bir çatışma başlayacaktır.

YÜREK ÇIKMAZI OYUNCU KADROSU

TRT 1’in yeni dizisi Yürek Çıkmazı’nın oyuncu kadrosunda, İrem Helvacıoğlu, Alp Navruz, Ayça Bingöl, Mesut Akusta, Rozet Hubeş, Cemal Toktaş, Timur Ölkebaş, Eylül Ersöz, Erhan Alpay, Bihter Dinçel, Alp Akar, Güler Ökten, Aydan Şener ve Dilara Aksüyek yer alıyor.

YÜREK ÇIKMAZI SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Ünlü oyuncular İrem Helvacıoğlu ile Alp Navruz’u buluşturan Yürek Çıkmazı dizisi 1 Kasım 2022 Salı akşamı ekrana gelen ilk bölümüyle sosyal medyanın gündemine oturdu. Dizide Zeynep karakterine hayat veren İrem Helvacıoğlu ve halil karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Alp Navruz’un performansları da büyük beğeni aldı.

Başa dön tuşu