GÜNDEM

Zaman daralıyor, Eylül ayı bitmeden başvurun! SSK, Bağkur, memur emeklisi herkese 15 bin TL ödeme yatıyor! Akbank, TEB ve Yapı Kredi anında veriyor

Akbank, TEB ve Yapı Kredi tüm emeklilere anında 15 bin TL veriyor. Başvurular Eylül ayının sonuna kadar yapılacak. Anında ATM kartı ile parayı alabilirsiniz.

SSK, BAĞ-KUR ve memur emeklisine anında 15.000 TL ödeme yapılıyor. Herkese çıkıyor, tek şart başvuru yapmak. Özel bankalar, başvurudan hemen 3 gün sonra paraları hesaplara yatıyor. Sadece emekliler bu fırsattan yararlanıyor. Özel bankaların emeklilere sunduğu fırsatlar sürerken, başvuru için de zaman daralıyor. Son tarih 30 Eylül 2022 olarak belirlendi. Akbank, TEB ve Yapı Kredi en yüksek tutarı ödüyor. Başvuru şartları ile ilgili merak edilen her şey haberimizin devamında…

Zaman daralıyor, Eylül ayı bitmeden başvurun! SSK, Bağkur, memur emeklisi herkese 15 bin TL ödeme yatıyor! Akbank, TEB ve Yapı Kredi anında veriyor. Özel bankaların tüm emekliler için maaş promosyonu fırsatları devam ediyor. Özellikle Akbank, TEB ve Yapı Kredi Son dönemlerde kampanyaları sayesinde en çok müşteri kazanan bankalar arasında yer alıyor. Bu bankalar emekli vatandaşlara tek bir başvuru ve 3 yıllık maaş sözü vermeleri durumunda 15 bin liraya varan nakit parayı anında yatırıyor. Başvuru işlemleri de oldukça kolay Sadece şubelere TC kimlik kartı ile gitmek yetiyor. Hemen hesabınıza açılıyor ve maaş hesabınıza tam 15 bin TL nakit para tanımlanıyor. Ancak artık başvurular için zaman daralıyor. Eylül ayı sonuna kadar en yakın şubeye giderek başvuru işlemlerini tamamlamanız gerekiyor. Ödemeler 3 gün sonra hesabınıza geçiyor ve ATM kartınızla hemen kullanabiliyorsunuz.

3 BANKADAN EMEKLİYE REKOR ÖDEME

Emekli maaş promosyonu ile ilgili özellikle Temmuz ayından sonra büyük bir rekabet başladı. Özel bankalar arasında başlayan bu yarış emeklilere yaradı. milyonlarca emekli maaşlarını taşıyarak bankalardan binlerce lira nakit promosyon alma fırsatına sahip oldu. Artık emekli maaş promosyonu konusunda son günler geldi çattı. Emekli maaş promosyonu başvurusu yapmak isteyen emekliler için son tarih 30 Eylül 2022. hala hangi banka En yüksek emekli promosyonu veriyor sorusunun yanıtını da arayan çok sayıda emekli var. Yapı Kredi, TEB ve Akbank emekli vatandaşlara şu an en yüksek promosyon veren bankalar olarak öne çıkıyor. bu üç banka emekli vatandaşlara resmen 15 bin liraya varan promosyon ve ek ödül fırsatları sağlıyor.

EYLÜL AYI BİTMEDEN BAŞVURUNUZU YAPIN

Eğer hala Emekli promosyonu almak için başvuru işlemlerini gerçekleştirmediği Semiz Eylül ayı bitmeden mutlaka başvurunuzu yapın. Çünkü bankalarda maaş promosyon ödemeleri için başvurular Eylül ayından itibaren sona erecek Ekim ayında rakamlarda güncellenecek. Son dönemlerde banka yetkilileri tarafından yapılan açıklamalar rakamların düşeceği yönünde. O sebeple SSK ve BAĞ-KUR, memur emeklisi iseniz ya da dul ve yetim aylığı alıyorsanız bu süreci mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Emekli maaş promosyonu başvurusu yapmak için sadece T.C. kimlik kartınızla birlikte Seçtiğiniz bir bankanın şubesine gitmeniz yeterli oluyor. bankalar vereceğiniz 3 yıllık taahhüt karşılığında size anında nakit promosyon ödemesi yapıyor.

Başa dön tuşu