GÜNDEM

Ziraat Bankası Kartı Olan Herkese Ödül! Herkese Para Veriliyor

Ziraat Bankası kendi müşterileri için harika bir sürpriz yaptı. Bankanın internet sitesinde yer alan kampanyalar kısmında herkese hediye verileceğini açıkladı. Ayrıca banka müşterilerin bu kampanyadan nasıl faydalanacağını da adım adım anlattı. İşte detaylar…

Bankalar zaman zaman kendi müşterilerini mutlu etmek ve destek olmak için kampanyalar hazırlıyor. Ziraat Bankası da hazırlamış olduğu kampanya ile müşterilerini sevindirdi. Bu kampanyadan nasıl yararlanılacağı ise Ziraat Bankasının kampanyalar kısmında detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Dolayısı ile Ziraat Bankası kartı olan Bankkartlılar bu kampanyadan faydalanabilecek. Bankanın müşterileri kampanyanın detaylarını merak etti.

Ziraat Bankası Kartı Olan Herkese Ödül!

Son zamanlarda bankaların emekli promosyon ödülleri ile alakalı kampanyalar gündemi meşgul ederken Ziraat Bankası harika bir kampanya ile gündemi değiştirmeyi başardı. Bankaların emekli promosyon ödemeleri açısından kendi müşterilerini başka bankalara kaptırmak istememelerinden kaynaklı çeşitli kampanyalar düzenlemişlerdi. Bu kapsamda Ziraat Bankası da kendi müşterileri için ya da emekli maaşını taşımak isteyenlere çeşitli promosyon ödüllerinden yararlanmak için imkanlar tanıdı.

Bankaların kendi internet sitelerinde yer alan kampanyaları takip eden müşteriler bu kampanyalar kapsamından bir çok fırsattan yararlanabiliyor. Ziraat Bankası da bu yönde yepyeni bir kampanya hazırlayarak kendi müşterilerini memnun etmeye çalışıyor. Emekli promosyon ödemeleri kampanyalarının haricinde gündemde yer alan yeni kampanya ile müşteriler çeşitli fırsatlardan yararlanabilecek.

Herkese Para Veriliyor

Türkiye’ nin en büyük bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası kendi müşterileri için müjdeyi verdi. Müjde kapsamında Ziraat Bankası kartı olan herkes kampanyadan faydalanabilecek. Kampanyaya başvuran herkes anında hediye olarak para veriliyor. Bankanın internet sitesinde bulunan kampanyalar kısmında detaylar anlatıldı. Bu kampanyadan faydalanabilmek için Ziraat Bankası kartının olması gerekmektedir.

Ziraat Bankasının başlattığı kampanya kapsamında; Ziraat Bankası kartı olan kişiler Bankart ile manav, bakkal ve market gibi alanlardan alışveriş yaptığı zaman 150 TL hediye olarak verilecek. Öte taraftan okulların açıldığı bu günlerde Ziraat Bankası kırtasiye alışverişi bakımında ailelere destek olmak için de 150 TL vereceğini açıkladı.
Ziraat Bankasının kendi internet sitesinde yaptığı duyuruya göre Ziraat Banka kartı olan herkese müjdeyi verdi. Bu duyuruda kartın son 6 rakamını mesaj gönderen müşterilere, bakkal, manav, kasap, şarküteri ve market alışverişlerinde toplamda 150 TL Bankkart lira hediye edileceğini belirtti.

Kampanyanın ne zaman sonlanacağını merak eden müşteriler hemen araştırma yapmaya başladı. Ziraat Bankasının internet sitesinde yer alan kampanyalar kısmında kampanyanın 30 Eylül 2022 tarihinde sonlanacağı da belirtildi. Bu kapsamda kampanyadan faydalanmak isteyenlerin bu tarihe kadar başvurusunu yapmaları gerekmektedir.

Ziraat Bankasının başlatmış olduğu bu kampanyaya nasıl başvurulacağı da müşteriler tarafından merak edildi. Bankanın internet sitesinde yapılan açıklama ile kampanyaya 3 farklı şekilde başvuru yapılabilir. Bunlar; bankkart.com.tr’den, Bankkart Mobil ya da MARKET yazıp 4757’ye SMS (mesaj) göndererek başvuru yapılabilir. Başvurusu yapılan kişiler kampanyaya katılarak fırsatlardan yararlanabilecek.

Kampanyada vurgulanan bir diğer nokta ise işlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS’undan yapılması gerektiği ve e- ticaret işlemlerinde kampanyaya dahil olmadığı da belirtildi. Ziraat Bankasının başlatmış olduğu bu kampanyanın detaylarına bankanın kendi internet sitesinde daha açık bir şekilde ulaşılabilir. Kampanyanın şartları yerine getiren müşterilerin kartlarına yüklemeler hemen yapılacaktır. Bu kapsamda kampanya müşteri bazında olduğu ve bir müşterinin en çok 150 TL Bankkart lira kazanacağı belirtildi.
Ziraat Bankasının başlattığı kampanyaya Bankkart Business, Bankkart Ücretsiz ve Bankkart Başak ürünleri ile yapılacak işlemlerin dahil olmadığı da ifade edildi. Dolayısı ile kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından başvurulabilir.

Başa dön tuşu