GÜNDEM

Ziraat Bankası sessizliğini bozdu: Başvurular bugün açıldı, ATM’den 5.000 TL ödeme veriliyor

Acil nakit para içinde bulunduğumuz ekonomik kriz sürecinde neredeyse herkesin ihtiyacı haline geldi. Her geçen gün büyüyen kriz vatandaşları zor duruma sokarken bankaların sağladığı nakit para imkanlarına olan ilgi her geçen gün artıyor. Uzun süreden beri emekliye maaş promosyonu konusunda açıklama beklenen Ziraat Bankası sessizliğini bozdu. Ancak promosyon değil Kredi açıklaması geldi. Ziraat Bankası düşük faizli tüketici kredisi ile ilgili detaylar haberimizde…

Ziraat Bankası sessizliğini bozdu: Başvurular bugün açıldı, ATM’den 5.000 TL ödeme veriliyor. Acil paraya ihtiyacı olan vatandaşlar soluğu bankalarda alıyor. Ancak 2022 yılında kredi faiz oranları son derece yüksek Bu sebeple de düşük faizli kredi veren bankalar önünde adeta kuyruk oluşuyor. Düşük faizli kredi kampanyalarına bir Yenisi daha eklendi. Kamu Bankası Ziraat Bankası Az önce yeni bir duyuru yayınlayarak düşük faizli kredi kampanyasına başlayacağını bildirdi. Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada vatandaşların acil ihtiyaçları için 5000 TL’lik düşük faizli kredi paketi oluşturulduğu bildirildi. Peki, Ziraat Bankası düşük faizli kredi nasıl alınır? Ziraat Bankası düşük faizli kredi başvuruları nereye yapılır?

Uzun zamandan beri promosyon konusunda sessizliğini koruyan Ziraat Bankası’ndan düşük faizli kredi duygusu geldi. Özellikle şu süreçte acil Nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için büyük önem taşıyan düşük faizli kredi kampanyalarına bir Yenisini de Ziraat Bankası tarafından eklendi. Bankanın resmi internet sitesinden yapılan duyuruda başvuru yapan ve acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 5000 TL’ye kadar düşük faizli kredi kullandırılacak bildirildi. Ziraat Bankası düşük faizli kredi başvuruları ile ilgili merak edilen detaylar haberimizde…

ZİRAAT BANKASI DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ ÖZELLİKLERİ

Ziraat Bankası’nın düşük faizli kredi kampanyasına ilişkin resmi bilgilendirme bugün bankanın internet sitesi üzerinden yayınlandı. Başvuru yapan ve acil Nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar 5000 TL’lik düşük faizli kredi kullanabilecek. Aynı zamanda 50.000 TL’ye kadar başvurularda açık durumda. 36 ay vadeli 50 bin TL’lik kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için Ziraat Bankası faiz oranlarını 1.89 olarak belirledi. Yine aynı şekilde 100.000 TL ye kadar 24 ay vadeli kredi kullanmak isteyenler için de Ziraat Bankası’ndan 1.79 faiz oranı ile kredi imkanı sağlanıyor.

36 AY VADELİ 5000 TL KREDİ

Hızlı ve acil paraya ihtiyacı olan vatandaşlara Düşük miktarda kredi imkanı da veren Ziraat Bankası 36 ay vadeli 5000 TL kredi duyurusu yaptı. 1.79 faiz oranı ile kullandırılacak olan 5000 TL’lik kredinin aylık geri ödeme tutarı 203,72 TL olacak. Ziraat Bankası düşük faizli kredi kampanyasında toplam geri ödeme tutarı da 6400 lira civarında olacak. Ziraat Bankasının kredi kampanyasını cazip olan ve başvuru yapmak isteyen vatandaşlar mobil bankacılık ve internet bankacılığı hizmetlerinin yanı sıra en yakın banka şubesinden de başvuru işlemlerini gerçekleştirebilir.

Başa dön tuşu