MEDYA

Zombi Angelina Jolie olarak tanınan Sahar Tabar gerçek haliyle şaşırttı

İranlı sosyal medya yıldızı Sahar Tabar, ‘Zombi Angelina Jolie’ adıyla tanınmıştı. 21 yaşındaki İranlı genç kadın, ünlü oyuncu Angelina Jolie’ye benzemek için Çok sayıda estetik operasyon geçirdiğini öne sürmüştü. Bir süre gündemde kalan ve sosyal medyada dolaşan fotoğraflarıyla çok konuşulan Sahar Tabar, 2019 yılının Ekim ayında yolsuzluk ve hakaret suçlarından tutuklanmıştı. Tabar’ın gerçek hali ortaya çıktı.

Angelina Jolie’ye benzemek için sayısız estetik operasyon geçirdiğini iddia eden İranlı Sahar Tabar, sosyal medyada hızla yayılan ve görenleri şaşırtan haliyle ‘Zombi Angelina Jolie’ lakabını almıştı. İranlı sosyal medya fenomeni 2019 yılında hakaret ve yolsuzluk suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Genç kadının serbest kalmasıyla birlikte herkesi şaşırtan gerçek de ortaya çıktı.

TAKİPÇİ KAZANMAK İÇİN HERKESİ KANDIRMIŞ

2019 yılının Ekim ayında hakaret ve yolsuzluk suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderilen Sahar Tabar, geçtiğimiz günlerde cezaevinden çıktı. Ünlü oyuncu Angelina Jolie’ye benzemek için çok sayıda estetik operasyon geçirdiğini iddia eden ve sosyal medyanın gündemine oturan Tabar’ı görenler onun için ‘Zombi Angelina Jolie’ demişti. Tabar’ın tutuklu bulunduğu cezaevinden çıkmasıyla birlikte büyük bir gerçek de ortaya çıktı. İranlı sosyal medya fenomeninin internette yayılan görüntüsünün aslında gerçek olmadığı ve takipçi kazanmak için programlar aracılığıyla yüzüyle oynadığı öğrenildi.

GERÇEK HALİ ORTAYA ÇIKTI

Oyuncu olarak ünlenmek istediğini ve takipçi kazanmak için programlar aracılığıyla yüzüyle oynadığını itiraf eden Sahar Tabar, ‘İzlediğim yol daha kolay bir yoldu. Çocukluğumdan beri ünlü olmak istiyordum.’ dedi. Tabar’ın gerçek hali ise görenleri bir hayli şaşırttı.

Başa dön tuşu